Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért szid ezért tesóm?

Miért szid ezért tesóm?

Figyelt kérdés

Van egy ikertestvérem akivel nagyon különböző a személyiségünk.

Én introvertált beállítottságú vagyok, ő pedig inkább extrovertált.

Gyakran megszól, mert szeretek egyedül lenni. Persze ő egész nap a nappaliban van, hogy egy percig se legyen egyedül. (Nem mintha érdekelne, hogy ő mit csinál) Általában animéket nézek amit szintén mindig megszól, pedig neki semmi sincs ami érdekelné és céljai sincsenek és mégis engem szid. A zenei ízlésemet is megszólja pedig ő egyáltalán nem hallgat zenét és mégis az a sz*r amit én hallgatok.

Igazából egyáltalán nem bánom, hogy ilyen vagyok,mert rátaláltam önmagamra és már tudom mi érdekel és mit szeretnék majd kezdeni a jövőben.


Miért szid folyamatosan, ha ő még azt se tudja mit szeret és mi érdekli? (UI:és ezért én vagyok az élettelen és aki mindenkit lesz*r)



2016. júl. 19. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz vele...tojd le
2016. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez lenne a legjobb, de már annyit veszekedtünk és mindig én kerültem ki rosszként, hogy már a sírás kerülget...
2016. júl. 19. 19:42
 3/6 anonim válasza:
Nekem is van egy tesóm. Hát jó sokkal kisebb nálam. De mindegy nem ez a lényeg hogy kisebb. Én is sokszór rászólok hogy így és úgy, mit csinál rosszúl stb. De ő nem veszi fel ezeket. Mintha nem is mondtam volna neki semmit úgy veszi fel. Gondolom te is így kellene csináld. Mintha a tesód nem is létezne abban a pillanatban amikor mond neked ilyen hogy hülyeségeket nézel stb
2016. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%
Én arra gondolok hogy talán féltékeny rád mert te annyi mindent szeretsz, vannak álmaid, céljaid. Neki meg nincsenek. És nem szeret semmit. Ehhez képest a te "életed" irígylésre méltó szerintem. Esetleg ha még nem próbáltad, megpróbálhatnád őt is bevonni abba amit szeretsz :) mondjuk mutatsz neki jó animét, hátha megszereti, jó zenéket. És a céljaidról is mesélhetsz neki hátha inspirálja. Ha viszont már próbáltad ezt akkor nem tudom :/ talán neki majd késöbb alakul ki az ízlése...
2016. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már próbáltam bevonni, de őt ezek nem nagyon érdeklik, sőt kijelentette, hogy utálja őket.

2016. júl. 20. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Nézd levegőnek.
2016. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!