Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A felnott noverem megsertodik...

A felnott noverem megsertodik ha nem otthon alszok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A felnott 23eves noveremmel nagyon jo viszonyom VOLT. Most sem lenne rossz de mint egy pisis megsertodik mindenen. Amikor nem otthon alszok akkor olyan dramat csap le hogy csak nezek hogy megis mi a baja? Bekattant vagy mi? Legutobbi ilyen alkalommal lehordott mindenfele utolso senkihazinak mert a baratomnal aludtam. Volt hogy elmentem veluk iszogatni ot nem hivtam akkor is ment a dirrdurr. Persze regebben mikor o nem aludt otthon es egymagam maradtam estere nem volt gond csak nekem nem szabad. Mit tehetnek? Megbeszelni vele nem lehet mert ha szova jon...mint mondtam bekattan... :/
2016. júl. 21. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Te hány éves vagy? Ő nevel téged vagy miért szól bele az életedbe? Ha fiatalkorú vagy akkor a szüleid dolga lenne ezt szabályozni. Lehet nincsenek barátai vagy párja és irígy.
2016. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem féltékeny és irigy. Neki van valakije? Talán ha lesz, megvaltozik.
2016. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Apaval elunk csak o estenkent melozik. Amugy 20vagyok

Teljesen normalis lanyrol van szo ezert nem is ertem..

2016. júl. 21. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Én is arra tippelnék, hogy irigy vagy féltékeny.


Tojd le ilyenkor, mondja csak a magáét, majd lenyugszik. Ha ezzel problémája van, az az ő problémája, nem a tiéd. Ha mások elvárásai (pláne, ha értelmetlenek) szerint élsz, ill hagyod, hogy befolyásoljanak, elrontsák a kedved, sosem leszel boldog.. Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni.

2016. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Csak irigykedik. Mondjuk a legközelebbi esetnél meg kéne verned.
2016. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
szerintem csak félt téged, egy időben velem is viselkedett így a nővérem, amikor anya elment.
2016. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
En 24 vagyok, es van egy 22 eves ocsem. Hal istennek nagy barati garsasaggal rendelkezik, gyakran jarnak el ide oda. De van amikor haza erek melobol, a gyerek sehol.. O is kocsival jar dolgozni, az allatokbak egy csepp vizuk nincs, kajajuk nincs, a haz uszik mint az allat.. Hat jo hogy bedurran az agyam, amikor se szo se beszed csak lelep, nekem meg MINDENT meg kell csinalnom, ellatnom, elmosogatnom, rendet raknom. Azt sem tudom h hol van, haza ert e mar, vagy mar vissza is ment, vagy mi a l.f@s. van. Sztem ennyivel tartozunk egymasnak, h tudjuk h hol van epp a masik. Nem kell beszamolnia h epp dugni megy, vagy barmi, csak h bemegyek a varosba, esetleg ezzel vagy azzal talalkozok, es kesz. De eleg szornyu h nem tud rola az ember, neha meg a telefonja is lemerul, en meg eszem a kefet h jolvan-e. Meg h mindent nekem kell megcsinalnom. Hat nem bejarono vagyok bakker..
2016. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Neki vannak barátai vagy ki szokott mozdulni otthonról? Mert ha nem, akkor szerintem csak irigy, hogy te igen és szeretne ő is menni
2016. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Haat én azt hittem egy 14 éves lehetsz akkor még megertenem de h 20?? A pofam leszakad!!!!!
2016. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7es

Sehol sem irtam olyat hogy mindent o csinal otthon meg hogy lusta szr lennek..az egy dolog hogy nalatok ez van.

2016. júl. 21. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!