Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudok kezdeni a húgommal?

Mit tudok kezdeni a húgommal?

Figyelt kérdés

A húgom 7 éves, de úgy viselkedik, mint egy 3 éves.

Néha azon is elgondolkozom, hogy a Sátán kreálmánya.

Olyanokat csinál, hogy:

Van, hogy reggel alvás közben rárakja a macskámat az én fejemre meg a nővérem fejére.

Ezzel nem is lenne baj, de amint felkelünk, megkarmol. És még a húgom röhög rajta.

Aztán, elkényeztetett, követelőző és a szüleink se nevelték meg rendesen. Már készítettem videót is arról, miket csinál (durva káromkodás, mikor valaki gépezik azt megüti random, stb.) És még a szüleim őt támogatják. Elmennénk mi otthonról, nagyihoz csak nem engednek.

Mert mi ezt már nem bírjuk.

Ráadásul 7 évesen a család főkockája. Minden eszközt kiold és letölti rá azt a retek LPS-es tökömtudjamit.

Egyszóval, mit csináljak a húgommal?

13/f



2016. júl. 21. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nehogymár 13 éves fiú létedre megfélemlítsen egy 7 éves kislány... Esetleg a tesóddal összefoghatnátok ellene. Pl 100%ig levegőnek nézitek, ha szó, nem szóltok vissza, ilyesmi. Az ennyi időseket ez nagyon tudja idegesíteni..
2016. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Én ennyi idősen a húgomat rendesen összevertem ha bosszantót,sőt már azért szájba vágtam ha nem tetszett a hangneme ,ne hagyd már magad
2016. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Töltött káposzta a tageknél befigyel. :D

Szerintem azért ne üss meg egy 7 éves kislányt. Nézzétek levegőnek meg viselkedjetek vele úgy, ahogy ő viselkedik veletek.

2016. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) És már eszembe jutott egy bosszú, nem olyan durva, de több rossz szót nem fog hozzánk szólni

:DD

2016. júl. 21. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
ultessetek le, te es a novered a kislanyt, es beszeljetek vele, mondjatok el, hogy nagyon nem jo , amit csinal,ha kell ismeteljetek ezt meg tobbszor. szuleiteknek is higgadtan mondjatok el, ne hisztizve, mert akkor komolytalannak fogtok tunni a szemukben.
2016. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyújtsd fel a kedvenc játékát a szeme láttára.
2016. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem hinném, hogy a szüleim tabletét fel kéne gyújtani. Igen, egy tablet a kedvenc játéka. Szülői beleegyezéssel szétszedtem és eldugtam a nagyszüleinknél
2016. júl. 24. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!