Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm miért szól bele mindenbe?

Tesóm miért szól bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Azt mondja mire akarok venni magamnak egy epilátort 10 ezerért, mikor jó az olcsó borotva is. Azt mondja mire használom minden este az elektromos fogkefémet, néha nap használhatnám a manuális fogkefémet is. Pedig amiket megveszek magamnak, azokat a saját, összespórolt pénzemből venném meg. Ő bezzeg meg cigizik, de hogy csinálna valami egészséges dolgot, az már nem megy neki. Abba is beleszól hogy ne tornázzak, mert én sovány vagyok. Amúgy kettőnk közül én vagyok a fiatalabb.
2016. júl. 25. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem irigykedik rád, vagy csak túlságosan szeret kötekedni. Ne hallgass rá, inkább a szüleiddel beszélj az ő véleménye meg hagyjon hidegen.
2016. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak hogy a szüleim is neki adnak igazat.
2016. júl. 25. 12:56
 3/4 dopajama válasza:
az edzés egészséges, attól hogy vékony vagy , miért ne sportolhatnál? az kondiban tart! azt hogy mit veszel a saját pénzedből szerintem a te dolgod. beszélned kéne vele, hogy majd akkor mondjon valamit ha ő vesz a saját pénzéből cuccokat. lehet hogy valamivel magadra haragitottad és azért szekál. vagy csak azért mert ő a nagyobb. sajnos ez igy szokott lenni. a szüleiddel is meg kéne beszélni, hogy nem haszontalan dolgokat vettél, semmi elektromos kütyüt.
2016. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeret főnökösködni, ennyi. Az öcsém focizni jár, pedig piszkavas testalkata van, de a rohangálástól láthatóan izmosabb lett a lába, karra pedig edz. De ha ugyanolyan vékony lenne, akkor is örülnék, hogy valami egészséges dolgot csinál (én is dohányzom, de nagyon örülök neki, hogy ő nem!)

Abba, hogy milyen személyes tárgyakat veszel magadnak, meg pláne nincs beleszólása. Talán kezdd el te is csesztetni, hátha rá tudsz így világítani, hogy semmi köze hozzá.

Az nem lehet amúgy, hogy irigy, amiért te természetesen vékony vagy, és a pénzedet hasznosan tudod elkölteni? Nem írtad, hogy ő is lány-e, de nekem úgy tűnik a leírásból, és az a tapasztalat, hogy az egynemű testvérek közt mindig nagyobb a versengés.

2016. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!