Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit játsszon egy 16 éves báty...

Mit játsszon egy 16 éves báty a kis 6 éves húgával?

Figyelt kérdés
Sokszor szeretnénk valamit együtt játszani, de nagyon sok a 10 év korkülönbség. Nem tud semmi labdajátékot és nem tanulékony ilyesmire, Barbizni meg én nem szeretek ő meg imád. Semmi hasonlóság nincs köztünk.

2016. aug. 8. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Társasjáték! Ki nevet a végén, stb.

Fekete Péter, dominó, és más is szóba jöhet.

Nyáron vízipisztoly csatát.

Szólánc, barkóba: akár utazás közben is.

Tanítgasd rajzolni, gyurmázni. Csinálhattok együtt só-liszt gyurma sütiket és gyümölcsöket, amivel később tud játszani a barátnőkkel boltosat.

2016. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Társas? Egy memóriakártyát, Ki nevet a végén?-t még a felnőttek is élveznek :) Persze vannak más szuper kisebbeknek való társasjátékok is.
2016. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Memóriajáték.
2016. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%
Gyakorolj vele írni/olvasni, ha érdekli.
2016. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legó, puzzle is jó ötlet lehet, ha van otthon. Én imádtam a 7 évvel idősebb fiú unokatesómmal legóházat meg autót építeni, pedig egyedül biztosan nem álltam volna neki :)
2016. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Semmit, inkább taníts neki valami hasznosat! Törit, kémiát, fizikát, matekot (azért hálás lesz 8-10 év múlva :D).
2016. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kártyázatok,lego,társas.stb a 6 éves lányom simán eljátszik 14 éves bátya és 12 éves is este lefekvés elött kártyázunk ,uno és hasonlo kártya játék szokott lenni,de volt hogy meséltek neki egy mesekönyvböl.
2016. aug. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kártya, társas, vagy vannak ilyen ovisoknak való kis füzetek, amiben feladatokat kell megoldani, az én gyerekeim imádják. Párszáz forint, felolvasod neki, ő meg megcsinálja. Vagy készítsetek együtt egy nagy dobozból házat, ő pedig kiszínezi, amilyenre szeretné. Nekem ugyan két fiam van, de szeretnek fodrászosat játszani, sokszor megengedem nekik, hogy "összetúrják" a hajamat, csatokat tegyenek bele. Mondjuk én anyuka vagyok :-) Legoból babaház építés, barkóba, bújócska, fogócska. Mindig szerettem volna egy ilyen bátyust, mint te. Gratula!
2016. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem a bátyámmal bújócskázni, fogócskázni.
2016. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
memóriakártya, feketepéter, uno-kártya, szivárványkígyók, ki nevet a végén, barikád, parasztháború az a sakk egyik verziója amikor át kell vinni a figurákat a másik oldalra úgy tudom így hívják, nekünk van ilyen órás játék sok óralappal, ott a gyorsaság a lényeg, meg olyan is van, hogy kék háromszögben kutya, meg hogy nagy darab kirakók és mindegyik darabnak van egy száma és dobókockával kell kivenni ilyen számú darabokat, meg van olyan mixmax amikor ilyen emberkék vannak hogy kalap fej test lábak és mindegyik külön mesterségű emberhez tartozik és az is dobókockás, esetleg bűvészdoboz, vagy kinderes figurákkal játék, farmos vagy városépítés fakockából, legózás ebből nagyon sok féle van, szólánc esetleg, barkóba
2016. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!