Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akinek a kistestvére születése...

Akinek a kistestvére születése ordítozik, az hogy bír élni?

Figyelt kérdés
Nekem húgom születése óta más néven már vagy 7 éve üvölt minden nap minden miatt. Fürdés miatt, kelés miatt, "csak mert" miatt. És én már nem bírom, műtöttek már stressz miatt, mert tönkrementek a szervezet. A műtét óta újra nekiállt üvöltözni és már most rosszul vagyok, hiába szólok, hogy emlékezzenek mi történt, nem tudnak mit csinálni. Zenehallgatást meg nem tudok egész nap. Hogyan szokjak ehhez hozzá?

2016. aug. 8. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja: könyvtár. Ott lehet tanulni és nyugi van. Én is ott toltam anno.
2016. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nyelvtanulás és külföld.

Szerintem ilyen viszonyok között most fel kell áldoznod a maradék éveidet amíg felnőtt nem leszel. Máskülönben baromi nehéz lesz.

És könyvtárat baromi komolyan mondtam. Ott tanul az egyetemisták jó része is. Ha pesti vagy a központi szabó ervin nagyon szép csak nyáron szünet szokott lenni valamikor. pont most szerintem.

2016. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Juliusban volt szunet. :) mar ujra kinyitott.


Probalj programokat is szervezni magadnak, hogy ne kelljen tul sokat otthon lenned.

2016. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért etetitek a trollt?! Egyértelműen kamu, az írásából is látszik.
2016. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok jól tanulni mert már tényleg el akarok költözni :) Könyvtárakat nem szeretem.
2016. aug. 9. 11:17
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A könyvtár az annyi, hogy egy asztal és egy szék és csönd. Egy hely hol nem vonja el ezer dolog a figyelmedet. Pont ennyire van szükséged. Ne a kölcsönzős részre gondolj, hanem az olvasóra.
2016. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval viszed magaddal a tankönyveidet, füzeteidet és leülsz és csak azzal foglalkozol.


És egy tanács, új tudományos eredmény: a visszamondás nagyon fontos. Az nem csak annyi, hogy ellenőrzöd tudod e, hanem azzal erősebben bevésődik. Többet ér egy újabb elolvasásnál, hogy ha megpróbálod elmondani, vagy leírni, vagy végig gondolni magadtól. Ezzel a visszaemlékezési kísérlettel vésődik be. Ebből tudja az agy, hogy erre tényleg tartósan szükség van.

2016. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!