Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagy baj, ha 7 éves húgom...

Nagy baj, ha 7 éves húgom festi a körmét és így reagálja le?

Figyelt kérdés
Nagyon csicsás neki minden nap és elég furán néznek ránk, amikor meglátják. A lábán általában rózsaszín és zöld váltakozik ujjanként és a kezén pedig bordó, mert ő így szereti. Anyám szó nélkül kifesti neki. Nekem nem tetszik, mert néha addig hagyja csak úgy, hogy nagyon kopott lesz és hányingert keltő. Amikor frissen kifestette, pipiskedni megy a fiúkhoz másnap az óvodában (ezt az óvónéniktől tudom, mert én szoktam gyakran hazahozni) és a lányokat kiröhögi, ha nekik nincs kifestve.

2016. aug. 11. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
7 évesen hogy hogy óvodás?
2016. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Az ilyen kislányokból lesznek a mai 13-14éves ribik. Beszélj anyukáddal, hogy ne fesse ki neki.
2016. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
OFF: 1.-nek: Ha indokolt, 8 éves korig járhat óvodába ON
2016. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1-es Szeptemberben lesz sulis, addig nem érnek rá foglalkozni a nyáron, így egész végig oviban volt. 2-es Anyukám azt mondta, hogy ne szóljak bele az öltözködésébe,ő így szép és hogy ők nem fogják hagyni, hogy ilyen legyen (bár születése óta nem foglalkoznak vele, de az mellékes)
2016. aug. 11. 17:11
 5/22 anonim válasza:
77%
Mosdd le neki ha anyukad kifesti.szerintem undoritto amit csinal a hugod(bocsanatot kerek) igaz o meg nem tudja mit csinal,de ezt anyukadnak is eszre kene venni
2016. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk max gyöngyház vagy színtelen lakkot engednek. Semmi mást...
2016. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5-ös próbáltam, nem engedi. Azt mondja: Ez neki tetszik. Ami vicces, mert minden ami megtetszik neki, azt megkapja (játékok)
2016. aug. 11. 17:35
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Het évesen meg boven alakítható a kislány. Vegyél csak neki te, ha mas nem szolidabb színű lakkokat es mondd neki hogy a nagylanyok ilyennel festik, nem csicsas színekkel villognak, nem az a meno. Mondd neki, hogy meglátja majd mennyien fogjak dicsérni a szolid szineket a rikitoakkal ellentétben! Ez vegulis igy van, nem fogsz hazudni. De ha valakit a kezdődő hiusagat legyezgete kell tanítani, akkor állj elébe!

Valamint... Szedd csak ossze magad es ha mas nem majd te megtanitod neki mit szabad s mit nem, hol vannak a határok. Sajnalom, ha a szüleid ezt nem teszik. A nemet bizony minden gyereknek értenie kell, o het eves, NEM KESO ALAKITANI. No meg, az iskolákban a tanító neniknek is kiakad a biztosítekuk, ha kis lányoknak ilyet látnak, es talan tudod jol, hogy a hugodra rótt első benyomasuk alapjan fogjak kezelni vegig, legyen akárhány eves, mert az emberek olyan kedvesek.

Foglalkozz vele, ne hagyd ra! Bar valoban nem a te dolgod lenne, de ha edesanyad nem teszi, rad hárul :) Egy kis kihívás augusztusra ;) A sikerelmeny majd növeli a te onbecsulesed is, miert is ne? :)

Sok szerencsét!

Egy tizenkilenc éves lány, aki. hasonló mostohatestvérekkel rendelkezik, és szintén hasonló hadjáratai sikeresnek bizonyultak. :)

2016. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
hát nekem ez elég fura. én általános iskolába nyolcadikosként festettem a körmeimet. és a tanárok volt,hogy lemosatták velem, meg felhívták a szüleimet. pedig 13-14 voltam akkor,nem 7 éves. szóval nem értem hogy nem szólnak érte az óvónők,hogy nem kéne.főleg,hogy lenéz másokat akiknek nincs kifestve.
2016. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Undorító, hogy ekkora kislány már körmöt fest. Ráadásul anyud is támogatja. Belegondolni is rossz, hogy mit nevel belőle. Fiatalon nagymama lesz.
2016. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!