Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Talalkoztam a hugommal,...

Talalkoztam a hugommal, elmondjam otthon?

Figyelt kérdés

16 eves volt mikor elszokott otthonrol. Nemigazan ertettem akkor sem, miert csinalta. Kesoi gyerek volt, a szuleink mar nemigazan foglalkoztak vele, apa alkoholista anya meg belefaradt mindenbe, de kapot enni mostak ra stb.. o meg lelepett a baratnojevel egy nap.

Kerestettuk a rendorseggel is.

A baratnoje akivel meglepet, az egyik ismerosevel tartotta kapcsolatott es onnan tudttunk neha ezt azt (Balatonon dolgoztak majd kulfodre menetek)

Ennek mar 6 eve, es most itt van Budapesten es eljott a munkahelyemre. Kulfoldon el, egyetemre jar es iden lesz az eskuvoje.

Elmondjam a szuleimnek, hogy talalkoztam vele? Oket nem akarja megkeresni, de azt sem mondta hogy ne mondjam el.


2016. aug. 11. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd, veled szeretné tartani a kapcsolatot, velük nem.
2016. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én faggatnám a szüleimet hogy szerintük mi lehet a tesóval. Hogy hol ęlhet,van e barátja..s a válaszból kiderül kivancsiake rá..
2016. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elso hozzaszoloval ertek egyet. Benned bizik, te is bizz benne es.fogadd el a donteset-kereset.
2016. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a szuleink mar nemigazan foglalkoztak vele, apa alkoholista anya meg belefaradt mindenbe - ez pont elég indok, hogy valkai lelépjen 16 évesen, de ha szerinted is elég annyi, hogy odabs.zok a gyerekemnek kaját meg van tiszta ruhája - egyébként meg s.zrok a fejére - akkor gondok vannak odabenn.


Én nem mondanám el, de alap lett volna, ha ekkora a gáz, akkor nem az idióta szüleim pártján állok, hanem magamhoz veszem a tesómat.


De persze, te is letojtad, én látni sem akarnálak titeket ezek után.

2016. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben elmondod, oda a bizalom köztetek...
2016. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a testvéreddel kell megbeszélned. Akarj hogy elmond a szüleiteknek, akar e velük találkozni. Én csak úgy a szüleimtől is kérdezősködnék, kiderülne ők akarnak e valamit.
2016. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En mar az elejen megmondttam, hogy ez lesz es nem fogjak birni a szuleim. Nekem is megvolt az eletem, nem tudttam meg ot is nevelni.
2016. aug. 12. 17:53
 8/8 anonim válasza:
Beszéld meg a testvéreddel. Azért anya és apa ahogy olvasom törődtek vele, kapott enni, mostak rá, stb. Az esküvője előtt áll, azért ez nagy nap egy ember életében, egy korábbi korszakot zár le. Most, hogy már úgysem kell visszamennie, új életet kezd, szerintem nyugodtan leülhet legalább anyával és tisztázhatja a helyzetet. Szerintem anyuci minimum nagyon szereti őt, csak apuka miatt mindenbe belefáradt... Amit meg is értek. De biztos nem rossz ember... Ezt a posztoló mondjuk jobban tudja. Tesóval beszélni, hogy legalább majd fényképeket küldjön, amit anyuci megnézhet, vagy legalább eltehet emlékbe. Nincs rosszabb annál, amikor az ember nem tudja, mi van a gyerekével.
2016. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!