Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hátsó szobában gépeztem...

A hátsó szobában gépeztem amikor a mamám odajön és ordít hogy miért rugdosom a tesómat? Nem is rugdostam mert már egy félórája gépezek ott se voltam a szobájába! Mama mindig a tesómnak hisz! Anyukámék elutaztak ezért ők nem segítenek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A testvérem mindig engem vádol meg olyan dolgokkal amiket nem csináltam!

2016. aug. 13. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rúgosd meg akkor a tesódat, ne legyen alaptalan a hazudozás.
2016. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az ideje, hogy megrugdos, amiért állandóan, hamis dolgokkal árulkodik
2016. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tényleg megrugdosnám de akkor meg a mamámék leszidnak és anyukáméknak is panaszkodni fognak
2016. aug. 13. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért eddig nem azt csinálták? Most legalább, megtanulja a kis szar*s, hogy nem szép dolog hazudni :D
2016. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok
2016. aug. 13. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a mamádnak, hogy te nem rugdostad, de most mész és megteszed (és indulj is!!), hogy máskor ne hazudozzon.
2016. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aszlan ***** válasza:
7%
Mutasd meg mijen az amikor te megrudosod.de elote csókold meg a homlokát mert szereted.de tanulja meg hogy csúnyán viselkedik.
2016. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:
77%
ő hány éves? Próbáltad már szép szóval megbeszélni vele? Megkérdezted miért csinálja?
2016. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!