Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Abnormális lenne a mostohatest...

Abnormális lenne a mostohatestvéremmel a kapcsolatom? Mi van, ha igaza van a barátomnak?

Figyelt kérdés

Anyukámék 3 éves koromban váltak el, anyával maradtam. Neki több kapcsolata is volt, de 13 éves koromban megismerkedett a nevelőapámmal, rá egy évre össze is költöztünk vele és a fiával, akivel 1 év van köztünk. Eleinte ki nem állhattam, csak egy nagyképű bunkót láttam, de utána nagyon jóban lettünk, mindent megbeszélünk egymással. Ráadásul együtt is lakunk és sosem voltunk az utóbbi években távol egymástól. Szóval a családi nyaralásokon, síeléseken, wellnesseken is ott van, és mivel a baráti körünk is kb megegyezik, a velük való utazásokon is. Kettesben is sokat vagyunk. Reggelente együtt megyünk futni, vagy úszni

Minden héten legalább egyszer moziba megyünk, meg utána beülünk valahová kajálni. Erre még akkor is időt szakítunk, ha teljesen zsúfolt a hetünk.

Ma jöttünk haza a nyaralásból a barátommal és a mostohatestvérem borzasztóan hiányzott még úgy is, hogy minden reggel minimum egy órát FaceTimeoztunk. Értünk jött a reptérre és mikor megláttam, szó szerint a nyakába ugrottam... Meg a barátom szerint hazafele ő úgy érezte magát, mintha ő lenne a +1 fő az autóban. És hogy nem normális ez a helyzet, hogy a mostohatestvéremmel többet vagyok, mint vele és hogy ideje lenne eldöntenem, kivel akarok együtt lenni.


És én ebbe még sosem gondoltam bele, de így belegondolva tényleg eléggé közel állunk egymáshoz. De én még sosem gondoltam ránk úgy eddig, hogy többet éreznék... Viszont így visszagondolva többször hittek minket egy párnak külföldön, vagy vidéken.


18L


2016. aug. 15. 23:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
68%
Hogy ismerted meg a pasidat ha kozben a tesod nyakan logtal?
2016. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

*barátomat

Azért van életünk, nem kettesben vagyunk 24/7...

2016. aug. 16. 00:18
 3/16 anonim válasza:
24%
Nekem is vannak barataim ha csak barat akkor miert zavarja
2016. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj,hogy a barátodnak teljesen igaza van.....

Igen, abnormális.

2016. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt abnormális,másrészt nem jut eszembe a sorozat címe amiben ugyanez volt a sztori...hagyjuk már a kamukérdéseket...
2016. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

48%-os, légyszi ne legyél már ilyen értetlen.

Együtt vagyunk a barátommal, a gondom a "pasim" szóval volt, ettől, meg a "csajom" kifejezéstől a hideg ráz ki.

2016. aug. 16. 00:24
 7/16 anonim válasza:
52%
A rambòd?
2016. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
barátodnak igaza van
2016. aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Pretty Little Liars? Xdddd

Nem amúgy annyi, hogy lehet igaza van a barátodnak...próbálj kicsit többet lenni vele és oké lesz minden :)

2016. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Ez akkora kamu,hogy felröhögtem... pfff... :D
2016. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!