Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez mar beteges? Vagy meg...

Ez mar beteges? Vagy meg normalis? Szoljak a szuleimnek?

Figyelt kérdés

Van egy battyam es a multkor ramnyitott zuhanyzas kozben ,es azota furan viselkedik velem..megfogdosott parszor intim helyen,es hiaba szoltam ra nem erdekelte...sot meg megis csokolt egyszer,de akkor elszaladtam otthonrol.

18/l



2016. aug. 23. 19:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szólj azonnal!!
2016. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképen sem normális. Szólj a szüleiteknek. Még a végén legközelebb ha ketten vagytok otthon megerőszakol. Most kell leállítani amíg még nem éli bele magát.

Amúgy biztos, hogy véletlen nyitott rád?

2016. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Szólj az apádnak, remélhetőleg lekever neki egy orbitális pofont.
2016. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Hogy lenne már normális??? Ezt komolyan kérdezed? Ó, anyám!

Viszont rossz hírem van számodra. Sajnos fel kell készülnöd rá, hogy a bátyád tagadni fog, és nem fog neked hinni senki. A mai világban ezernyi ilyen történetet lehet hallani. Ezért jó lenne, ha valamilyen bizonyítékot szereznél a dologra, de még az sem egy tuti megoldás, hiszen ha a szüleid is azok a fajták, akik nem akarnak tudomást venni a dologról, akkor a napot is le fogják tagadni az égről.

Sok ilyen sztori van itt is: www.beszeljrola.hu

Ne várd meg, amíg megerőszakol a saját testvéred :(

2016. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
4-esnek igaza van! Nekem sem hitt senki....:( Ne várd meg hogy baj legyen!! Ha a szüleid nem hisznek, menj tovább, iskolapszichológus vagy ofő, esetleg egy felnőtt akiben megbízol!
2016. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Szólj a szüleidnek, vegy kérdezd meg a bátyádat, hogy miért fogdos stb. Amúgy hány éves? Mikor kezdett ilyen furán viselkedni?
2016. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Kerdeztem hogy miert csinalja ezt ,de nem kaptam valaszt csak elment egy szo nelkul.

25-eves lett...kb egy hete kezdodott miutan ramnyitott zuhanyzas kozben.

2016. aug. 23. 21:22
 8/26 anonim ***** válasza:
98%
Mondd a batyadnak, hogy kap egy eselyt, ha befejezi es soha tobbet a kozeledbe sem megy, hozzad sem er, te nem szolsz errol senkinek! Viszont ha meg egyszer hozzad nyul vagy rad nyit, esetleg csak megbamul, te nem a szuleidnek szolsz, hanem a tanarodnak vagy orvosnak, rendornek, es az bizony nem egy atyai pofon lesz! NE ENGEDD EZT!!!! A batyad beteg! En a helyedben ezek utan kikerulnem, a kozelebe sem mennek, hozza sem szolnek! Undorito! Ezer es millio no van a foldon, es o a hugara gerjed?! Valoban vigyazz vele, mert az ilyentol kitellik, hogy ejszaka bemaszik melled es megeroszakol! Szoval en zarnam az ajtot is! Nem tudom milyenek a szuleid, milyen a kapcsolatod veluk, de teny, hogy ha ezt megtudnak, nagy az esely ra, hogy nem hisznek neked! En ismerek egy lanyt, akivel az apja csinalta ezt, az anyja pedig addig atvonult a masik szobaba tevezni ...
2016. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
13%

"Vagy meg normalis? "


Csak nálatok, meg a romáknál.

Amúgy ha ilyet kérdezel 18 évesen, akkor nálad is komoly bajok vannak.

Amúgy ha egy NORMÁLIS lány nem akarja, hogy "rányissanak", akkor bezárja a fürdőajtót.

Gondolom, hogy most újdonságot mondtam.

2016. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
9-es, ezt úgyis töröltetni fogod, de menj te a jó büdös bús p..csába, b.aszki!!! Normális vagy???!!!! Szerinted otthon, családi körben, ha valaki - bocsánat, gondolom ez csak a nőkre vonatkozik, szóval ha egy nő nem zárja magára az ajtót, azt felhívás szexuális indíttatású testi kontaktusra a családtagjaitól??? Te beteg vagy b.aszki!!!
2016. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!