Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a testvérem! Változhat...

Utálom a testvérem! Változhat ez valaha?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett a nővérem ( 27/L) gyereke én és a szüleim vigyázunk rá, ő csak akkor hajlandó ha éppen kedve van hozzá. A ruháimat elveszi , és csak 1-2hónap könyörgés után hajlandó visszaadni vagy ha éppen megtalálja. A szüleimtől elvárja , hogy 100%-ig kilegyen szolgálva, neki mindent lehet, de nekem nem engedik meg a szüleim,hogy a barátommal együtt aludjak nálunk, akivel 5 éve vagyunk együtt. Nem szeretném,hogy az önálló életembe részt vegyen, teljesen elzárkozóm elöle mert teljes szívemből utálom és minden mást is ami vele kapcsolatos. Azon gondolkozom,hogy otthagyom az iskolát és elmegyek dolgozni és egy saját albérletbe költözöm. Leginkább a szüleim miatt vam bűntudatom hiszen normálisan neveltek minket , mindig tisztességesen és egyenlően bántak velünk és azt mondják,hogy jóba kell lennem vele hiszen majd csak mi maradunk egymásnak... De én nem érzek iránta semmi testvéri köteléket.
2016. okt. 16. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen de nagy sokára probáljatok meg beszélni velem is így van de már javult
2016. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne vigyázz a gyerekére,zárd a szoba ajtod stb..nem normális
2016. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod. Csak ti lesztek egymásnak? Ez most azt jelenti a ti esetetekben, hogy továbbra is téged fog szipolyozni. Hagyd a fenébe, ha nem otthon laksz szüleiddel, akkor szép lassan építsd le vele a kapcsolatot.
2016. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerek apja a nővéreddel él? miért nem osztják be a gyerekfelügyeletet?
2016. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt is ez a helyzet, csak annyi hogy itt 3 kölyök van...Én is utálom a nővérem és mindent elkövetek, hogy ne legyek vele 1 légtérben! A jövőben én nem fogom vele tartani a kapcsolatot, hiszen utálom! És én sosem vigyázok a gyerekeire, vagyis már nem! A legjobb ha belakatolod a szobádat (igen én is ezt tettem) ha elmész, és a ruháid, ékszereid, cípőid megmaradnak! (tőlem elsem szokta kérni, csak benyúl a szekrénybe és kiveszi)! Írj csak privit kiokosítalak :)
2016. nov. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!