Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek nem változott meg a...

Nektek nem változott meg a kapcsolatotok a testvéretekkel miután megházasodott, vagy komolyabb párkapcsolata lett?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen irányban?

2016. dec. 10. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem. Szóval nem lett se jobb, se rosszabb. ritkábban tudunk találkozni, ennyi. De ugyanúgy megosztjuk a fontos dolgokat, tudunk egymásról, segítjük a másikat, örülünk a jóhíreknek, ottvagyunk ha baj van.
2016. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk eleve elég nagy a korkülönbség, sose volt olyan szoros a kapcsolat, ezen nem sokat változtatott a házasság, család. Ritkábban találkozunk, de tudjuk, hogy ott vagyunk egymásnak, ha bármi olyan van, segítségre van szükség, vagy csak egy jó beszélgetésre. Összetartó a család, ebben nőttünk fel, nem tud bezavarni "külső tényező." :-)
2016. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De. Rossz irányban.
2016. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, változott. Nálunk pozitív irányba, mert mielőtt messze kerültünk egymástól nyúztuk egymást, de most már teljesen más.:)
2016. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
jojjetek ossze egymassal akkor tuti jo lesz a kapcsolatotok xd
2016. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En ugy gondolom, hogy amikor nekem lett tartos kapcsolatom, akkor ammyi valtozas volt hogy neha megjelent vel a baratnom. Igyekeztem erre kulon figyelni. Ugyanugy talalkoztam es beszelgettem mindenkivel.


Viszont miota o becsajozott... Nagyon megritkult minden.

2016. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
De, megváltozott. Pozitív irányba. A sógornőmet is imádom, rögtön családtag lett az első perctől kezdve. Azóta a tesóm.is felnőtt agyban is, szóval sokkal jobb lett a viszonyunk.
2016. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat.

Én most vesztem össze a testvéremmel pár napja, bár eddig se igazán tudtam már tolerálni azt,amilyen lekezelően viselkedik velem, és anyukánkkal. Két éve költözött el, és a barátja egy belvárosi lakást bérel neki, és eltartja. Neki semmi mást nem kell csinálnia, minthogy rendben tartsa a lakást. Mikor nagyritkán kegyeskedik hazalátogatni, akkor csak kritizálni tud, hogy miért nem csináltunk rendet, a látogatási ideje másik felében csak magáról beszél, és hogy milyen étteremben jártak, milyen vellnessfürdőben jártak stb, és az nem érdekli, hogy velünk mi van. Tudom, úgy tűnik irígy vagyok rá, hogy ő sikeresebb nálam, de mindenképp szerencsésebb.De nekem semmi esélyem innen kitőrni, mert demens,trombózisos beteg anyukánkat nekem kell ápolni,(idegileg kikészít teljesen) amúgy meg pánikbeteg vagyokm és gerincsérvem is van. Ja,és ami még nagy hátrány, hogy férfi vagyok.

2016. dec. 11. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!