Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen gonoszak a testvér...

Miért ilyen gonoszak a testvéreim és az anyám velem? Mindig beszólogatnak mindenért én vagyok a hibás. Beleszólnak a kapcsolatomba.

Figyelt kérdés

Két hugom van a kisebbik 15éves a nagyobbik 17 éves én 19 vagyok.


Van egy barátom(21 éves) akivel 2,5 éve vagyunk együtt 11 hónap után külön töltöttünk 3 hónapot.


A 17 évesnek van egy barátja (25 éves) ők 4-5 éve vannak együtt.


A 15 évesnek sose volt.


Anya velük teljesen más mint velem. Ők a városunk egyik legjobb iskolájának sport szakára járnak még én az egyik legrosszabba ők jól tanulnak és kimagasló eredmények vannak 15 évesnek sport terén a 17 nek tánc terén.

Én sose sportolhattam vagy táncolhattam nem engette anyám.

Őket anyagilag is jobban pénzeli főleg a kisebbet a nyagobbat inkább a barátja.


Én a kiskorom óta kapott bántások miatt vissza húzódó vagyok így nem sok barátom van.

Ők folyton a barátnőjikkel eljárnak ide oda.

Van hogy a 17 éves barátja elviszi moziba vagy kajálni mind kettőt engem mindig kihagynak.


Anyám meg apám (elváltak) mindig őket isteniti.


Ők menők mivel nekik jo alakjuk van nagy kerek fenekük meg homokóra alakjuk meg a 17 éves nek nagy melle.

Mindkettőnek hosszú haja dús haja van míg nekem nem nő meg és nagyon kevés.


Ha otthon vagyunk mind a négyen akkor ők hárman egy szobába én meg külön ha oda megyek addik piszkálnak míg nem lesz vita majd kiküldenek hogy minek vagyok itt csak a levegőt rontom.


Mind tisztaság mániás alandóan zuhanyoznak én ha a barátomnál vagyok csak este szoktam , de szeretnék reggel is csak nem lehet ott és mikor mondtam nekik azóta azzal cikiznek ha ott alszok.


Rászoktam a cigire mivel ideges voltam miattuk és most azért is cikiznek.

Tanulni sokat tanulok de ne3m megy egyszerűen . a helyett hogy ysegitenének kicikiznek .


Igazából minenért piszkálnak és cikiznek


Lehet hogy más apátol vagyok mert anyára hasonlítok őkmeg apára de én csak anyára.


Vagy miért ilyenek velem apa, anya, tesóim a családból mindenki.


2016. dec. 20. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy kezdted mint egy matek feladatot a sok adattal. :)) Nem viccelek a problémáddal.


Anyukád mit mond? ilyenkor mindig hallanám a másik/többi felet. Valamit biztos mond. Nem igazságos amit csinál, ez tény.

2016. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

" A 17 évesnek van egy barátja (25 éves) ők 4-5 éve vannak együtt. "

Egy 20 éves férfi (????) kikezdett egy 12 évessel? És apád hagyta ezt? Hmm.. szép

2016. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hagyta igen. Ilyen a tesóm de őt(ket) semmirt se szólják le engem mindenért
2016. dec. 20. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Szomorú helyzet. :( Anyud egyértelműen jobban szereti a testvéreidet..
2016. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De még is miért?
2016. dec. 20. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A lehető leggyorsabban költözz el és vissza se nézz!
2016. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos valaki olyan családtagra ütöttél, akit nem bírnak.


Keresd meg, hogy ki az, és vele, az ő ágával jól ki fogsz jönni. Mert ők lesznek olyanok, mint te, vékony hajúak, kis fenekűek, stb.


Ezért jó a nagy, kiterjedt család, mert mindenki megtalálja a hozzá hasonlót.

2016. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!