Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kistesóm bántja a kutyám,...

A kistesóm bántja a kutyám, félek, hogy a szüleim kirakják?

Figyelt kérdés

A kutya 11 hetes, a féltesóm 8 éves. Rugdossa, ütögeti.

Nem tudom miért csinálja, kérdeztem már tőle, de mindig az a válasz, hogy mert csak. Mi 1-2 körül szoktunk haza érni, anyáék 5 körül. Már megbüntették anyáék, de azóta azt mondja a kiskutya harapdálja és zárjuk ki az udvarra. Direkt felhergeli a kutyát, hogy harapjon. Anyáék előtt persze tagad.

Félek,hogy anyáék kitiltják a kutyát ha ennyi a vita.

Mostohaapám az előbb is azt ordibálta kivágja ha minden nap ezt kell hallgatnia.



2017. jan. 3. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
98%
te is rugdosd meg az tesód ha látod hogy bántja és kérdezd meg hogy fáj-e, élvezi-e. Hátha megjön az esz
2017. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
95%
Én azt csináltam a tesómmal anno, hogy megmondtam neki, amit a kutyával csinál, megkapja tőlem ő is. Talán 3x vagy 4x kellett felrúgnom, megtanulta a leckét. Ő a mai napig nagy állatgyűlölő amúgy.
2017. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 A kérdező kommentje:
Ha még verekednénk is, mostoha apám tuti kirakná. Biztos, hogy az Ő gyerekének hinne.
2017. jan. 3. 18:25
 4/96 anonim ***** válasza:
90%

Istenem, ilyen szülőket...

A gyereket pszichológushoz kéne vinni.

2017. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
98%
Akkor kamerázd le telefonnal.
2017. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
96%
úgy kell megverni hogy ne legyen ott senki és jól megfenyegetni hogy ha beköp akkor többet is kaphat. Az ilyen kis köcsögök nem értenek a szép szóból.
2017. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
6%
Az agressziora nem az agresszio a helyes "valasz". Latod, a 2. valaszolo tesoja allatgyulolo maradt. Sajnos segiteni nem tudok, de ez szornyu helyzet :(
2017. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
95%
beszélj muterral ,h az öcséd nem 100-as, egy kis pszichopata. később is lehetnek még gondjai az életbe.
2017. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 A kérdező kommentje:

Lány és egy kis hisztérika mert az apja mindent megenged neki.

Ha megverném (ami nem is biztos, hogy menne, én 13 éves vagyok 43 kiló, Ő vagy 45) az apjának úgyis elmondaná.

2017. jan. 3. 18:34
 10/96 anonim ***** válasza:
99%

Telefonnal titokban lekamerázni nem is rossz ötlet, de azért ne hagyd szegény kutyát sokáig rugdosásnak kitéve.

Anyukádat is meggyőzheted, bár nem tudom, mennyire hinne neked. Gyűjt bizonyítékot!

2017. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!