Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért változott meg hirtelen?

Miért változott meg hirtelen?

Figyelt kérdés

Adott egy testvérpár, egy 21 éves lány és egy 16 éves fiú. A fiú a szüleivel él (természetesen), tanul, haverokkal lóg, csajokkal is próbál ismerkedni, szóval éli a gimnazisták átlagos életét. A nővér eleve vad természetű volt, már gimiben is elköltözött koliba (pedig lett volna közelebbi suli is, ahová az öccs most jár), aztán egyetemre ment, nem törődött sokat a családjával, haza se nagyon ment, miután leérettségizett. Gimi alatt voltak botrányai, aztán szinte eltűnt.

Most viszont kb. egy éve gyakran felhívja az öccsét, találkozókat szervez vele, érdeklődik arról, hogy hogy mennek a tesó dolgai a suliban, kik a barátai, van-e kapcsolata, kisegíti anyagilag, ha úgy van. Olyanokat kérdez tőle, hogy volt-e már szerelmes, csókolózott-e, jár-e bulizni haverokkal, mik a tervei érettségi után, de nem faggatja.

Ez azért fura, mert régen szinte semmi kapcsolatuk nem volt, kivéve, mikor épp egymást gyepálták... Mi okozhatta ezt a hirtelen pálfordulást?


(Ez nem probléma, vagy ilyesmi, csak találgatni próbálok, mert én is 22 éves lány vagyok, vannak testvéreim, de mindig más volt velük a kapcsolatom, mint nekik. Az unokatesójuk vagyok egyébként.)


2017. febr. 23. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A lány kezd felnőni.
2017. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Imádom amikor mások életébe valaki beleüti az orrát. Neked ennyire nincs életed, hogy másokéval foglalkozol, és még képes vagy kérdést is írni róla? Döbbenet..
2017. febr. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

16 évesen már értelmes úgy amennyire. 2 értelmes ember pedig talál témát...


Sosem hallottál olyanról, hogy tiniként nem bírták egymást, aztán miután 20 elmúlt mindegyik, jó lett a kapcsolat? (akár itt gyakorin)

2017. febr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez teljesen normális így, ahogy leírtad.
2017. febr. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is örülök neki, hogy végre egymásra találtak :)

Viszont, mivel nekem teljesen más a viszonyom a tesóimmal, és ilyet még nem láttam, érdekelnek a miértek, ahogy a kisebb tesót is :D

Nem vájkálok az életükben, erről szó sincs, nem is kérdezem őket róla. Névtelenül kiírni valamit, ami engem érdekel, nem értem, miért lenne bűn egy erre való oldalon.

Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 24. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
"Érdekelnek a miértek". Ha ennyire érdekel, tőle kérdezd meg, te balfék. Mi egyikőjük se vagyunk. Ezek a mi gondolataink, nem az övé! Vagy ehhez már nincs gerinced és merszed? Hogy megkérdezd? Akkor mi értelme ennek az egésznek? Mi sosem tudunk az ő fejével gondolkozni és nem is abban a családban élünk iq-fighterkám..
2017. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam az öcsémmel, elhúztam a világ végére egyetemre, hogy minél távolabb legyek - többek között - tőle. Közben az öcsém felnőtt, én meg rájöttem, hogy egész "normális" lett és már megtaláljuk egymással a hangot.
2017. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!