Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan "utál" a bátyám? 17L

Jogosan "utál" a bátyám? 17L

Figyelt kérdés
A bátyám 19 éves, 2 hónapja együtt vagyok egy régebbi barátjával. Eddig titkoltam mert sejtettem hogy kiakadna, de kiderült és elhordott minden hülye k*rvának, holott sosem beszélt velem így. Olyanok voltunk mint két legjobb barát, de 1 hete kerül a házban is, nem szól hozzám. Ha mégis akkor is csak csúnya szavakat és megvetést kapok tőle. Hogy tudnám megbeszélni vele? Vagy soha többé nem lesz már olyan a kapcsolatunk mint azelőtt?
2017. márc. 12. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Régi barát,szóval nem tartják a kapcsolatot. Biztos megvan az oka rá,hogy utálja azt a srácot. És azért ilyen veled. Mi történt kettejük közt?

2017. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet hogy félt a csávótól?
2017. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Meg kellene tudni, hogy személyes okok, sértettség miatt van ez, vagy valamit tud a srácról, amit te nem.Próbálj beszélni vele!
2017. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak irigykedik rád, sőt az is benne van, hogy a régebbi barátjára is valami miatt irigy volt mindig is és így dupla löket. Aztán az is lehet, hogy ő ismeri a barátodnak egy olyan oldalát, ami ezt váltotta ki belőle. Van jelenleg kapcsolata? Érdemes lenne leülni vele majd ha lenyugszik, mert így csak találgatni lehet.
2017. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én szemszögemből nézem, akkor jogos lenne. Volt egy nagyon jó barátom, éveken keresztül legjobb barátok voltunk, de aztán olyan mocskos dolgot tett a hátam mögött, hogy egyszerűen rá sem akarok nézni. Ha a testvérem meg vele kezdene kavarni, az olyan lenne mintha hátbaszúrt volna a saját testvérem.

De nem tudhatjuk mi az ő sztorija.

2017. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
meleg a bátyád?
2017. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A barátom mondta, hogy régen benne voltak együtt drogos dolgokban, sosem gondoltam volna a testvéremről.

Lehet ez a baja, de akkor saját magától is óvnia kéne mert ő ugyanúgy csinálta.

2017. márc. 12. 16:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg a gép előtt ül, settenkedj be és öleld meg hátulról.:) Nekem így mindig sikerül kibékíteni a bátyám. ;) Beszéljétek meg nyugodtan. Én 14l ő 18f.
2017. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: szomorú,hogy 17 évesen egy drogossal jöttél össze. Vagy volt drogossal. Mindegy. Ez rólad is sokat elmond.
2017. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Így igaz!
2017. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!