Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmas balhé van a családban...

Hatalmas balhé van a családban és csak én tudom az igazságot. Mondjam el vagy bölcsebb lenne csendben maradni?

Figyelt kérdés

Középső gyerek vagyok, egy lány tesóm van és egy fiú.A fiú 24 éves, a "kistesónk" 16 éves. A bátyám barátnője felpofozta a lány tesómat és most ő a főgonosz itthon.A bátyám valószínűleg szakítani fog vele és nem tudom mit csináljak. Ott voltam amikor történt, de mégis a tesóm mellé álltam amikor kiderült. Az ő hibája volt az egész, legszívessebben én is kikapartam volna a szemét, de aztán megsajnáltam.

Szeretném legalább a fiú tesómnak elmondani, hogy mi történt, hogy ne menjen a kapcsolata rá erre, de tudom előre, hogy fájni fog neki az igazság és nem tudom mit fog csinálni a húgunkkal, a szüleimről nem is beszélve!


2017. ápr. 4. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
26%

Megírnád privátban, mi történt?

Így nem tudom meghatározni

2017. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 A kérdező kommentje:

Jajj, a lényeg kimaradt!


A bátyám barátnője 2 hónapja elvetélt.Tervezett baba volt és nagyon megviselte, sajnos nem ez volt az első alkalom. A húgom egy percig sem titkolja, hogy örült neki.Nagyon szereti a bátyánkat és féltékeny a barátnőjére, gyűlöli őt.

Eljöttek velem cipőt venni a ballagásomra és a ruhaboltban voltak csecsemő ruhák, amiről valószínűleg eszébe jutott az elveszített magzata és láthatóan szomorú lett, erre a tesóm elkezdte piszkálni, hogy ne legyen ilyen bűvalbasz.ott inkább örüljön, mert szar anya lenne, amúgy is ezért ilyen pancser, hogy nem tud egy babát kihordani stb.Nagyon csúnyán összevesztek, aztán le is köpte. Ezek után kapott egy hatalmas pofont az üzlet kellős közepén.

Persze, a családban mindenki úgy tudja, hogy a tesóm csak annyit mondott, hogy hogyha szar kedve van menjen haza és ezért kapott egy pofont.De nem így történt.

2017. ápr. 4. 17:08
 3/97 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jogosan kapta a pofont, ilyen módon felkarcolni egy sebet bunkóság, parasztság. A húgod is kerülhet majd ilyen helyzetbe, erre nem gondol? Tuti, hogy én még kettőt lesóztam volna neki. Ez az őszinte véleményem.
2017. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
90%

Mondd el! Bocs de a hugotok egy kis rohadek, ha nekem mond ilyet, a hajanal fogva cibalom vegig az utcan.

Undorito dolgot mondott es hagynad, hogy megussza? Ha igen, Te sem vagy szazas. Szegeny lany (batyad baratnoje) atelt egy tragediat, amivel kapcsolatban aztan megmartotta benne a kest egy kis rohadek tini, es meg o kerult ki rosszul mert Te sunnyogsz!

Ne vedd a hugodat, mit fogsz akkor tenni ha egyszer veled kesz ilyen kegyetlen?

2017. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt abszolút megérdemelte a pofont, nagyon nagy bunkóság és érzéketlenség volt a részéről. Ha babát terveztek, valószínűleg szereti a lányt, ezért mindenképp elmondanám, hogy ne egy ilyen miatt szakítson vele.
2017. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
80%

Mondd el.

A tesód még kamasz, nem érti ennek a súlyát.

Szóval hogy megtudja, mit is tett, muszály elmondani.

És a kis tini tesódnak van képe hazudni a szüleinek erről?

Még nekem is kínos a viselkedése.

14/l

2017. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
86%
Ja, es meg a parja is a ket sz.rkavaro hugocskaja miatt fogja most elhagyni! Miattatok elvesziti a tamaszat a tragediaban, ha most nem talalsz ki. Te megmenthetned a helyzetet, ha nem teszed, a lelkeden szarad a belerugas egy eleve foldon fekvo emberbe.
2017. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 A kérdező kommentje:
Mindig így beszél mindenkivel, simán megérdemelte. Csak aztán belegondoltam, hogy a bátyámnak milyen szörnyen rosszul esne, ha megtudná, hogy ezt godolna a saját testvére.Attól is féltem, hogy apu még jobban megveri, mert ő is pipa, ha szóba jön a téma.Ezért inkább hazudtam miatta :/ És hagytam, hogy mindenki a lányt hibáztassa, de bűntudatom van.
2017. ápr. 4. 17:15
 9/97 anonim ***** válasza:
84%
Mond meg mit mondott a hugod . K*rvára nem vicces hogy elvetélt a csaj , nincs rajta semmi vicces. Főleg is vele is megtörténhet . Én a tesód helyébe kétszer akkora taslit adtam volna neki -.-
2017. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
84%
Azt mond már meg nekem, hogy ha tudod, hogy nem bírnak egy légtérben megmaradni, akkor mi a pitsának hívod őket egyszerre, tipikusan olyan programra ami a bájolgásról szól?
2017. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!