Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintem beteges lesz amit...

Szerintem beteges lesz amit írni fogok, de kérlek ne ítéljetek el nemtudom mi történik pontosan. Hasonló helyzete van itt valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval arról van szó, hogy van egy féltestvérem (húgom) aki most 20 éves. Én 25 vagyok. 5 éve találkoztunk először életünkben és azóta nemtudom kiütni a gondolatot a fejemből. Rá kellett jönnöm - igen tudom most jön az amiért elküldötök a csába - hogy vonzódom hozzá.


Gyönyörű talpraesett okos lány. Az ő fejében gondolom hasonló meg sem fordult soha, de én szexuálisan vonzódom hozzá. Ez olyan dolog, hogy mi nem is tudtunk egymásról majdnem, hogy 2 évtizedig. Tehát én nem tudok úgy tekinteni rá, mint testvérre. Számomra ő egy ideális nő akihez vonzódom és többször is elfantáziálgattam rajta, hogy azt csináljuk. Soha nem fogom merni elmondani neki, sőt senkinek sem, de ha találkozunk iszonyatosan szorongok emiatt. Mit tegyek? Kérlek kíméljetek meg a verd ki és szerezz egy barátnőt azonnal opciókkal. Köszi. :)



2017. máj. 22. 19:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha mostohatestvéred lenne, akkor nem lenne ilyen gázos a szitu, de féltestvérként ez eléggé problémás. Én azt gondolom, hogy ha egyedül nem tudod ezt leküzdeni, akkor nem szégyen pszichológushoz fordulni vele. Mert az nem állapot, hogy a te fejedben folyton ez jár, amikor találkozol vele.
2017. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
63%
Szerintem verd ki és azonnal szerezz egy barátnőt!
2017. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

az ilyen mindig nagyon komoly helyzet, és ha nem is sűrűn, de előfordul

emiatt ne érezd magad egy szemétnek

nem vele nőttél fel, 5 éve 'sétált' az életedbe be, így nincs meg az a biológiai stop ami amúgy meglenne (vszeg ha vele nősz fel, nincs ez az érzés)


egyik ismerősöm hasonlóan volt (bár az az ismerősöm eléggé fura srác volt), és ők amúgy le is feküdtek, gumival... az teszi az egészet bizarrá hogy ők 6-7 éves koruktól tudnak egymásról, szóval nem olyan mint a te helyzeted



a helyedbe pszichológus segítségét kérném... mivel magad nem feltétlen tudod legyőzni, elvégre ott van neked 'a tökéletes csaj', hogy tudnád elmagyarázni a hormonoknak, hogy bár pár éve ismered, tilos, mert családtag?


remélem megbirkózol ezzel

2017. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Egy pszicgológusnak sem merném elmondani, hiszen ez számomra rettentően kínos, ami szerintem érthető. Még a legjobb barátom sem tudhatja. Senki. Csak én, mert ha ez kitudódna... nem is tudom hová fajulna. Vagy ha megtudná a húgom ezt mi történne? Ugyanis ő szeret engem, mint tesót és biztis vagyok benne, hogy soha nem gondolt hasonlora sem, mint én, pedig volt már a szex is téma meg minden, de nemtudom... a néhai válaszai olyan kihívóak voltak. Vagy csak túlgondolom az egészet. Egy szó mint száz, ha a legjobb barátomnak sem merem elmondani akkor egy idegen embernek, hogyan és miért merném? Még a végén zártosztályra küldene, hogy elmebajos vagyok. Roppant kínos ez a szituáció.
2017. máj. 22. 19:52
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

pont azért tudhatod elmondani mert egy idegen ember

és ez a szakmája


sokkalta nagyobb titkokat őriznek a pszichológusok, mint ez

nem egyedi hogy ez van, más is átélte ezt mint te az hótziher

2017. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Zike132 válasza:
81%
Tuti meg van az az érzés hogy, beszélgetsz egy csajjal és eléggé bejön neked, de a csaj már foglalt és nagyon boldog. Szerintem fogd fel az egészet igy
2017. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
Könnyeztesd meg a hernyót és le van tudva a gond.
2017. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem elítélés.


Ha nem szeretnéd elveszteni a féltestvéred örökre,

meg sem említsd neki és még csak ne is éreztesd.


Mert lehet, hogy hatalmasat csalódik.

2017. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Senki nem fog elítélni, teljesen természetes reakció, főleg, hogy egy számodra csinos és tökéletes nő közvetlen veled, mivel a testvéred, és a közvetlenség és a nyílt témázgatás meg vonzó számodra, sima biológia.


De nagyon gyorsan verd ki a fejedből azt, hogy leakarsz vele feküdni, vagy ne mondd el, lehet, hogy egy életre elveszíted.

2017. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem keress fel egy pszichológust, mert egyedül nagyon kicsi az esélye, hogy ezen túl tudsz lépni. A pszichológusnak az a dolga, hogy segítsen, nem fog téged elmegyógyintézetbe küldeni emiatt, ha ettől tartasz.
2017. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!