Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rányitottam a bátyámra miközbe...

Rányitottam a bátyámra miközben egy lánnyal volt és most nagyon szégyellem magam!?

Figyelt kérdés

Ma korán hazaértem a suliból és úgy gondoltam, hogy elmegyek egy kicsit futni, úgyhogy bementem a bátyámnak szólni, hogy ne keressen, de nem túl jókor, mert épp egy lánnyal volt ÚGY és most nagyon szégyellem magam! :(

A szobájából meg nem hallottam semmit, mert épp a fülemben szólt a zene. :(

Igaz, nem úgy tűnik mint aki haragudna, de én mégis szégyellem magam! Szerintetek szóba hozzam vagy valami?



2017. jún. 7. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? :D

Szerintem tesódat nem túlzottan izgatja a dolog...

mármint... inkább a csajjal foglalkozott utána is XD


Amúgy ilyen előfordul.

2017. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
13 vagyok és lány.
2017. jún. 7. 18:15
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Legkozelebb kopogsz es megvarod amig szol, hogy bemehetsz. Ennyi. Nyugi, elofordul.
2017. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy, mintha semmi sem történt volna.
2017. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Ne foglalkozz vele. Legfeljebb, ha kettesben vagytok, mondd neki, hogy bocs, véletlen volt. Ha eddig még nem mondtad.

Idővel majd jót fogtok ezen nevetni :)

2017. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok úgy tenni mintha semmi sem történt volna, de nem hiszem, hogy menni fog. :S
2017. jún. 7. 18:30
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer ilyen velem is előfrodult. Mondtam neki, hogy bocsi, most legalább megtanultam kopogni. Mindketten röhögtünk rajta és továbbléptünk. :)
2017. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlreagálni, ez normális dolog, csak még éretlen vagy hozzá, így nem tudod hova tenni, ez tök normális.

Ezentúl legalább rászoksz a kopogásra, a bátyádnak meg dobj egy bocsit és ne gondold túl, előfordulhat bárkivel.

2017. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mielőtt kimentem a szobából, azelőtt azért bocsánatot kértem. :)

Köszönöm a válaszokat amúgy!

2017. jún. 7. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, így már én is jártam, de nem lett belőle semmi, csak azóta mindig figyelmesen kopogok. :)

Olyan is volt, hogy a szüleim nyitottak ránk a barátommal, egy ideig kínos volt, de egyébként tényleg előfordul az ilyesmi.

2017. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!