Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ha egy olyan nő...

Mit tennétek ha egy olyan nő nyomulna a testvéretekre aki korábban kihasználta őt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 25. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
A testvérem 27 éves önálló felnőtt, magát tartja el a saját munkájából, nem hülyegyerek, a szerelmi élete az ő dolga. Úgy gondolom, van annyi esze, hogy meg tudja ítélni, hogy kivel mit akar kezdeni, aki próbálkozik nála.
2017. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A helyzet hogy ők korábban jàrtak majdnem 1évig és a csaj eleinte kedves volt vele aztàn ahogy felvették egyetemre kidopta a tesomat és mielőtt elment volna akkor is már csúnyàn beszélt vele!Most már tesomnak van egy rendes bnője és ezt megtudta ez a csaj és ennek ellenére hívkàlja a tesomat azt mondta hogy nem fog még egy ilyen rendes pasit talàlni mint ő .A màsik az hogy meghúztàk az egyetemen és nekem is panaszkodott!
2017. jún. 25. 14:55
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze ez így van de sajnos ezt a csajt nekem is volt szerencsém közelebbről megismerni és nagyon sunyi àlszentről van szó!Nem szólok bele csak zavar hogy miért nem keres màs pasit aki hozzàvaló!
2017. jún. 25. 14:57
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Majd lekopik.
2017. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A màsik az hogy pl mikor már párhonapja jàrtak akkor már velem sem volt olyan kedves megértő stb !Most meg kenyérre lehet kenni annyira kedves volt velem!
2017. jún. 25. 15:04
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha annyira zavar titeket, h a csaj telefonálgat, miért nem tiltjátok le a számát mindenhonnan? :) :)
2017. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Titeket zavar, vagy téged? Ez itt a nagy kérdés. Ha a tesódat zavarja, majd tesz ellene.
2017. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Engem nem hívkàl csak a tesomat !Engem csak az zavar hogy ha nincs ló jó szamàr is alapon nyomul !Szànalmasnak tartom!A letiltàst átgondolom lehet hogy jó ötlet legalàbb észreveszi magàt egy kicsit!
2017. jún. 25. 15:48
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen engem ez zavar !Mert velem is kezdett volna tapló lenni csak nem volt rà annyi alkalma !Most meg kedves aranyos jófej hirtelen hogy rosszul megy a sora!
2017. jún. 25. 15:50
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Miért zavar? A tesódnak van barátnője. Ha nem képes lekoptatni a csajt, akkor ő is csak egy erkölcsi hulladék és megérdemlik egymást. Ha meg normális, akkor lekoptatja és kész, happy end.
2017. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!