Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Velem van a gond hogy ezt nem...

Velem van a gond hogy ezt nem tudom értékelni?

Figyelt kérdés

Bátyám és családja külföldön él. Évi 1-2 alkalommal térnek haza.

Augusztus közepére várom a gyermekemet, mondták az elején hogy addigra haza jönnek hogy lássák a picit.

Akkor mondhatni jól esett, viszont azóta nem is beszéltünk, ha írtam sem nagyon beszédes, ő meg abszolút nem ír. Nem is erőltetem, sógornőm is hasonló. Ha haza jönnek, én akkor sem nagyon tudok ehhez jó pofát vágni, jól esne ha jelenleg is megkérdezné hogy vagyok. Ha pedig haza jönnek akkor én tegyek vegyek a kedvükre aztán pakoljak utánuk mert még a sógornőm a szobába is képes bejönni cipőstől, és még lehetne ezt sorolni


2017. jún. 26. 02:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez a gond csak ettől az évtől áll fent? Miért nem jut eszedbe az hogy rákérdez arra hogy esetleg van-e valami probléma? Nem üzenetben, hanem személyesen.
2017. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha már eldöntötted, hogy "turistaként" fogod őket kezelni és nincs is szándékod ezen változtatni, mert te ezt így jól csinálod, aki meg "másként gondolja annak szíve joga" akkor nem értem miért kérdezősködsz

2. Aki nem bírja a kritikát az ne provokálja, hogy kritizálják

3. Kismillió dolog lehet, amiért mostanában "hanyagolnak", te pedig máris "turistaként" kezeled őket

4. Minimum előítéletes vagy (illene megvárnod, hogy találkozzatok és ráérne utólag minősíteni a rokonaidat)

2017. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem rám áldozzák a pénzüket nyaralás helyett, mert itt lakik közel sógornőm családja is és a mi szüleink is. 😃 "


Nem látom az ellentmondást. A babád születése miatt jönnek haza, nem?

2017. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy ők is szeretnének babát csak nem sikerül nekik, ezért ilyenek veled, nem tudhatod. DE most felhozok egy személyes példát, pár éve külföldön éltem a nővérem akkor volt várandós hát megőrjített, ha ráírtam valami miatt -akkor is ha velem történt rossz dolog- tuti a terhességére terelte a szót, hogy mekkorát hányt, mennyit rúgott a lányka a hasába, jaj de melege van, jaj de hidege van stb magyarul kész voltam tőle és szégyellem a mai napig de egy idő után nem kerestem nem reagáltam a dolgaira mert a sírba tett ezekkel. De személyesen nem volt vele baj soha, csak a neten. Azóta hazajöttem és minden oké a kapcsolatunkban. De a mai napig nem látja hogy anno én miért voltam vele távolságtartó pedig elmondtam már neki :D
2017. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!