Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek a húgommal?

Mit tegyek a húgommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 tesóm mind2 13 éves viszont az egyik nagyon elkallódott szerintem .

13 évesen a bulikon jár az esze ,és szó szerint sosincs itthon ,mindig valahol máshol alszik .

Nyár van oké megértem ,de szerintem túlzás amit csinál , persze a szüleim azt mondják kamasz keresi önmagát . Szerintem meg a társaság a rossz . A társaságban cigiznek alkoholt isznak és ilyen egyéb dolgokat csinálnak

Szerintem nem megengedett egy 13 éves lánynál hogy csúnyán beszéljen flegma legyen az egész családdal vagy kint legyen este 10-ig ha szeretne .

Értem én kamasz,de az ikertestvére akkor miért nem ilyen ? (Örülök neki hogy nem ilyen)

Beszélni nem lehet vele , mert azt mondja hogy mindenkinek van magánélete neki is van , szóval békén lehet hagyni.

Ami érdekli :pénz, buli divat .

Szerintem nem kifogás , hogy kamasz

Mit tegyek már megőrülök miatta ?



2017. júl. 15. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
A szüleid feladata a nevelése. Ha ők nem teljesítik ezen kötelességüket, nem nagyon tudsz mit tenni. Ha úgy látod, kifejezetten veszélyben van a húgod, felnyomhatod a szüleidet a gyámhivatalnál.
2017. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem a te dolgod nevelni őket hanem a szuleidnek. Persze megértem teljesen a problémád de amíg a szüleid is állnak hozzá nagyon nem tudsz mit tenni...
2017. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális. Egy 13 éves lány még nagyon fiatal, a húgod viszont úgy viselkedik mint valami 20 éves. A szüleidnek kéne megnevelnie mert ennek nagyon nem lesz jó vége. Mégis mi a francot csinálnak majd hogyha pár nap múlva beállít, hogy:

-Anya,apa, terhes vagyok.

Mert ez sem kizárható.

2017. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igen tudom a szüleim feladata nevelni ,de nekem gáz ahogy viselkedik pl.ha elmegyünk valahova nyaralni ő egyből odamegy random idegenekhez beszélgetni aki szimpi neki

Azért nem akarom felnyomni a szüleim a gyámhivatalnál nem akarom elveszíteni se a testvéreimet sem a szüleimet

2017. júl. 15. 22:53
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Kúrj le neki egy rettenetes pofont, amikor flegma.
2017. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

nem tudsz mit tenni, csak figyeld őt. kérdezgesd a barátairól, elfoglaltságáról, de "haverian", ne "kikérdezd", mert akkor nem fog válaszolni, és újra jön a magánéletes dumával.

tényleg a szüleid dolga (lenne) nevelni őt, de ha valami nagyon durva dologba veti magát a húgod, szólj nekik, ez nem rendellenes, hisz te vagy a nagyobb tesó.

2017. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem Te csak irigykedaz rá....
2017. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Miért lennék irigy?

Azért mert fiúk és sokkal idősebbek tőle

De nem vagyok irigy csak zavar hogy olyanokat csinál amit nem 13 évesen kêne

2017. júl. 15. 23:27
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Megnevelni nem neked kell, az biztos.

Amit tehetsz, hogy jó kapcsolatot alakítasz ki vele,legyen meg a bizalom köztetek.

Ha bármi van, merjen hozzád bizalommal fordulni.

Te mennyi idős vagy egyébként?

Fiú vagy lány?

2017. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
17 és fiú
2017. júl. 16. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!