Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megromlott a kapcsolatom a...

Megromlott a kapcsolatom a bátyámmal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Segíteni szeretnék neki, de nem engedi. Én 19 éves vagyok, a bátyám 24. Mindig tökéletes volt a kapcsolatunk. Tényleg. Imádtuk egymást, segítettük egymást. Viszont 2 éve elég sok probléma volt vele. Próbált elköltözni, nem jött össze neki. Minden melóhelyről kidobják mert balhézik. Folyamatosan verekedésekbe keveredik, megpróbált kocsit lopni, egyszóval egy "bűnöző" lett. Nem tudjuk mi történt. Nem drogozik ez 100%.

A barátomat gyűlöli, vele is folyamatosan balhézik, mindig megkapom, hogy jobbat érdemlek, (ezt csupán abból szűrte le, hogy a barátom nem támogatott pár dologban amit szerettem volna) szóval ők ketten nem lehetnek egy szobában, mert annak verekedés a vége. Én hiába próbálok beszélni vele, nem hallgat rám. Tudom, hogy szeret. Tudom, hogy az egész családunkból engem szeret a legjobban. De folyamatosan dühös. És ezáltal engem is taszít magától. Annyira segítenék, de nem tudom mit tehetnék. Tudom, hogy felnőtt ember, és sokan azt mondanák, hogy hagyjam őt, ez az ő élete stb. De én nem tudom csak úgy hagyni. Egy olyan fiúról van szó aki az egyetem első 2 évében szinte tökéletes tanuló volt. Aztán egyik napról a másikra 180°-ot változott. És nem mondja meg az okát.


2017. júl. 19. 22:59
 1/4 anonim válasza:
Nem vagyok profi, de én őszintén megkérdezném tőle ,hogy mi van.
2017. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor megkérdeztem már tőle. Erre csak még feszültebb lett, és mindig azt mondta, hogy ebbe most ne avatkozzak bele.
2017. júl. 20. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, bűnöző lett, súlyosan belekeveredett valamibe, amiből nem tud kimászni, mert a társai nem is hagynák, nyilván azért feszült. Adósság, játékszenvedély, drogkereskedelem, ki tudja. Ha ő nem partner, nem lehet rajta segíteni.
2017. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor otthon van szépen leülsz mellé, akár át is ölelheted és szépen higgadtan megkérdezed tőle hogy mi a baja. Addig kérdezgeted szépen amig nem válaszol értelmesen. Megütni biztos nem fog mert ahogy írtad, szeret téged. Sok sikert :-)
2017. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!