Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom az öcsémet! Mit tegyek,...

Utálom az öcsémet! Mit tegyek, hogy ne készítsen ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából nem igazán várok válaszokat a kérdésemre,de azért kiírom,mert rohadt mérges vagyok. Nos...az öcsém egy kétszínű kis senkiházi. Agresszív,viccelődni sem lehet vele,egyből kiabál. Ha úgy van,akkor megmarja,csapkodja a kezemet,ami mindig nagyon fáj nekem. A szüleim nem is foglalkoznak azzal,ha ő ilyeneket csinál,nem is szólnak rá soha,ha pedig én szólok rá,egyből én vagyok a rossz,és alapból nem használ semmit. Állandóan dirigál nekem,és meg akarja mondani,hogy mit csináljak. (Nyilván nem csinálom meg.) Annyit nem csinálna meg nekem SOHA,hogy önt egy pohár vizet. Egyből azzal jön,hogy: nem vagyok a csicskád. Hát mit ne mondjak,rohadt nagy erőfeszítés lenne ezt a kis szívességet megtenni. A szüleim sosem hallgatnak meg,a hátuk mögött kikészít engem,kötöszködik,előttük meg adja az angyalt. El van kényesztetve,sokat ül a gép előtt,azért sem szólják meg soha. Tönkreteszi az egész nyaram,már annyit sírtam miatta. Mit tehetnék? Hál' istennek pár évem van már csak az egyetemig,és azzal együtt el is húzok innen. Így leírva csak egy kis hisztinek hangzik,de higgyétek el,nem csak az.
2017. júl. 21. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

En levágnék neki egy jo nagy nyakast. Nem bánnám ha elárulna a szüleimnek.

Amugy meg fogalmam nincs mit tehetnel. A szüleidnek kene kezükbe venniük a dolgokat.

2017. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyik rokonom családja volt ilyen, az idősebbik fiú rettenetesen rondára sikeredett, nem is kellett a szüleinek, odaadták a dédinek, ő nevelte fel. Jó szakmát tanult (víz-gáz szerelő),vállalkozó, van szép felesége, háza, kocsija, két gyereke. A kis nyafi elkényeztetett kisebbik fiú nem tudta feldolgozni, hogy az anyja korán meghalt, az apja újranősült, neki nem volt helye az életükben. Csavargott, nem tanult, jöttek a haverok, az ivás, a drog. Kész roncs lett 26 évesen. Börtönbe be, börtönbe ki, ez az élete. A bátyját akarta megzsarolni, de az kidobta. Idevezet a majomszeretet, az elkényeztetett gyereknek ez a sorsa, sajnos.Képtelen megállni a saját lábán. Próbáld meg kibírni, aztán amint lehet, húzzál el. És ha valamikor felmerül majd a "szülőtartás", küld őket a majmukhoz, akit persze nem fog érdekelni ez, mert önzőnek nevelték.
2017. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem xard le a kis tökelütöttet. Az fogja idegesíteni a legjobban a kis taknyot😁😁
2017. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is verd össze, tanulja meg hol a helye. :)
2017. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ocsot szard le, vizet meg onts magadnak.
2017. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi idősek vagytok?
2017. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Utolso

Mennyi idosek? Biztosan nagyon fiatalok. :-D Mi is igy nottunk fel, hidd el ocsed is ki fogja noni. Addig meg allitsd le, kenj le neki egy fulest, nem baj ha arulkodik, akkor majd menagyobbat kap.

De azert ne utald ot, hidd el gyerekkorban serdulokorban ez sajnos nagyon gyakori eset amit itt leirsz.

2017. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hmmmm... ez érdekes
2017. júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pont a legfontosabb infokat nem irtad le, hany evesek vagytok es te milyen nemu vagy?? ha lany vagy akkor szerezz egy eros pasit az majd megfenyiti, ha fiu akkor gyurd ki magad sportolj igy sokkal erosebb leszel nala es befenyitheted.
2017. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!