Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak az öcsémmel...

Mit csináljak az öcsémmel hogy maradjon nyugton?

Figyelt kérdés
Állandóan ugrál és ordít és rohadt idegesítő, már ordítottam vele meg is pofoztam egy ideig nyugton maradt aztán újrakezdi. Ha Anyu rászól akkor is kb. 5 percig nyugton van aztán megint ordít. Már mindenkinek elege van belőle. (8 éves)

2017. aug. 8. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem pofozgatni kell,hanem lefoglalni valamivel
2017. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Írassátok be valami olyan helyre, ahol rendesen lefárasztják. Karate, foci, rögbi, bármilyen sport.

Vagy kapd el, fogd meg, és kérdezd meg tőle: pince vagy padlás? Ha visszakérdez, mondd neki, hogy választhat, hova zárd be arra az időre, amíg lenyugszik. Én ezt csináltam az öcsémmel. Bár sose zártam be sehova, ez hatásos volt.

2017. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan. Ha magától nincs annyi sütnivalója, hogy elfoglalja magát akkor nektek legyen. De mondok valamit. Ezt már nem most b@$ztátok el. Hanem nagyon rég. Nem bántás. Foglalkozzatok vele sokkal sokkal többet.
2017. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
1: miert, a pofozgatas is lefoglal.
2017. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy uvolt, ha pofozgatod. Milyen hulye csalad lehet a tied.

Halalra unja otthon magat a kolyok.

2017. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Csak a fejét üsd, hogy meg ne sántuljon!

------ ------- ------ ----- ----- ------- ----

(Már számolom, mikor kezdődik végre az iskola)

2017. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

nincsenek mentális problémái?

esetleg hiperaktív?

2017. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
#7-es, lehet, hogy a nagy testvernek is, mert o is uvolt, mindketto uvolt, lehet, hogy meg anyuka is. Micsoda hangzavar lehet mellettuk!:))
2017. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Egy mentálisan ép 8 éves nem viselkedik így. Orvosi kivizsgálást javaslok. Esetleg nem szed szteroidos gyógyszert ?
2017. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Unatkozik, túl sok az energiája, figyelemre és szeretetre van szüksége. Az üvöltés és pofozgatás csak olaj a tűzre.
2017. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!