Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinaljak? Lattam a...

Mit csinaljak? Lattam a noveremet, ahogy felsziv valami feher port. Elmondjam? Ne mondjam?

Figyelt kérdés

A szuleim elmentek nyaralni, csak en, a noverem, es a noverem baratja "lakunk" most a házban. Tegnap a noverem athivta az egyik haverját (fiu), ketten ultek kint a teraszon, de feltunoen lapultak...en bentrol az ablakbol neztem oket, hogy mit csinalnak, amikor lattam hogy valami feher port szivnak fel az orrukon. Nagyon megijedtem, nem mertem kimenni es szolni nekik... mikor bejottek elmondtam nekik hogy lattam mindent, de ok letagadtak. Kesobb mikor hazaküldtem a fiut, megkerdeztem mi volt ez es miert? miert a hazunkban, miert a noveremmel?

azt mondta, hogy xanax volt amit felszivtak, de nem tudok mar nekik semmit elhinni, mivel ez a "sztori" tobb sebbol verzik, ossze vissza hazudoznak...A noverem ma egesznap ugy tett mintha semmi sem tortent volna, mar beszeltunk a szuleinkkel is ok sem tudnak semmit...

Elmondjam nekik? Ha igen, hogy? nem merem... Amig nyaralnak semmi féle képp nem szeretném elmondani nekik, nehogy tonkre tegyem a ynaralasukat, de azt se szeretnem hogy a csaladba egy nagy vita alakuljon ki, mert ez mar a sokadik vita lenne..segitsetek mitcsinaljak?

16/L


2017. aug. 9. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Törődj a saját dolgoddal, azt csináld. Ennyire nincs életed, hogy a nővéred után kémkedsz?
2017. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Gondolod a szüleid elhiszik mahd neked?

Egyébként hány éves h feltételezed h kemény drogot fogyaszt?

Azért gondolom a kokó és társait nem 2000/g áron adjkák. És azért ha ilyen pontosan láttad a dolgot akkor az már jó mennyiség lehetett. És semmi baja nem lett tőle?

2017. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Bízz benne, hogy van annyira értelmes, hogy nem cseszi el az életét, csak kipróbálja milyen felszívni a xanaxot (amit megjegyzem könnyebb beszerezni mint a drogot és nincsenek is olyan mellékhatásai) Ha durván önveszélyes lenne akkor szólnod kéne de ezt szerintem még meg tudja oldani egyedül is.

Igaz nem olyan durva de én is szívtam cigit, pedig olyan ember vagyok aki soha nem akart olyat tenni, de egyedül voltam, szarul és azt hittem segíteni fog. Utána egy hétig majdnem minden nap szívtam és így gondolatban felpofoztam magam, hogy mi a f**asz? Én nem ilyen vagyok. Azóta kínáltak haverok de valahogy nem jött hogy újra szívjam, nem is kívánom. Ha a húgom rájött volna és elmondta volna anyámnak hatalmas pofon lett volna nekem és talán rá is szokok.

Hagyd hogy magában tisztázza le az ilyesmit

2017. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem beszélgess a nővéreddel, hogy mit csinált, miért, milyen gyakran szokta.

De ne számonkérés jelleggel, hanem érdeklődve, hogy aggódsz érte, érdekel, hogy mi van vele.

Ha nem lett semmi gond, akkor szerintem ne szólj a szüleidnek.

2017. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis, segito valaszokat!:)
2017. aug. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!