Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha utálom a nővéremet?

Mit tegyek ha utálom a nővéremet?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a nővérem! Annyira hogy már nem is tartom annak. Itt is azért írtam hogy nővérem hogy tisztában legyetek a dologgal.


Azért utálom mert már kiskorom óta egy szemét, idegbeteg akinek nincsenek érzései. A szüleimel olyan rondán beszél hogy az már elviselhetetlen. Azt mondja hogy rohadjanak meg rohadt g**ik ha nem az van amit ő akar. Kb 2 hónapja majdnem megfojtott de aztan azt mondta hogy nem is jajj csak hazudok mert utalom ot. Igen nagyon utálom minden hónapban összeveszek vele és azért mert ő bármin képes felkapni a vízet. Azon is ha nem kisérem el valahova ami már kicsit durva és nem képes elismerni hogy ő egy idegbeteg. Orvoshpz sem megy el. Mindent megendged magának! Kiskorában életveszélyes dolgokat csinált másokkal és nem került bajba mert mindenki elhitte neki hogy semmit nem csinált. A lényeg hogy én összevesztem vele és mostmár alig bírom megálni hogy ne csináljak valami durvát vele.Mert mindig DIREKT valami rosszat csinál velem! Nem olyan vagyok mint ő és senkinek nem akarok rosszat csak neki! Szomszédok is utálják. 18.éves és nem akar még mindig elköltözni. Utálja az embereket. Kérlek ne írjatok olyat hogy próbáljam megbeszélni vele a dolgot. Én nem tudom ezt megtenni egy ilyen emberrel. ( Embernek sem nevezhető) Sajnálom a helyesírási hibákat csak nagyon siettem.


2017. aug. 14. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
"18.éves és nem akar még mindig elköltözni."
2017. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintsd levegőnek, nem kötelezhet senki, hogy hozzászólj.
2017. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Okádd le a hátát.
2017. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Mit tegyél? Utáld továbbra is! Nem unjátok még ezt a sok nővérutálós kérdést? Siettél az írással? Hova?


Nekem nincs nővérem, bátyám van, napi szinten összevesztünk, most, hogy felnőttünk, semmi gond nincs. Megint hergelni akarod a jónépet, csak tudod, ezt már nem vesszük be, unalmas!

2017. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Valakinek tényleg csak egy kiadós verés rakja helyre a dolgokat.
2017. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na javult azóta valami? :)
2022. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!