Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az normális, ha a bátyámmal...

Az normális, ha a bátyámmal jobban merek az OLYAN dolgokról beszélni, mint a szüleimmel? 14/L

Figyelt kérdés
A bátyám 26 éves.

2017. aug. 18. 05:57
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Normális. Korban jobban közelebb áll, jobban bíztok egymásban. Emellett szinte biztos, hogy az olyan dolgokat jobban ismerheti, mint a szüleid.


Tapasztalataim szerint a szülők csak elviekben beszélhetnek ilyenekről, de azt is talán képmutatva. Én is jobban mernék beszélni bátyámmal (ha lenne) ilyenekről, mint anyámmal, vagy neadjisten apámmal (ha apám még élne).

2017. aug. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen.

Bármennyire is azt mondják, hogy a szülőknek kell beszélni a felvilágosodásról, meg a nemiségről, az általdban nem sikerül. Óhatatlanul a gyerek a beszélőt képzeli a helyzetbe, s ezt szeretné elkerülni a szüleivel kapcsolatban...


Az ennyivel idősebb báty azért is jó megoldás,ért más van tapasztalata, s -remélhetőleg -nem beszél olyan hülyeségeket mint az általában nagyzoló, kérkedő, vagy tapasztalatlan hallomásokra építő osztálytársak, illetve haverok....

2017. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 18. 08:34
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Én apámmal bármiről tudok beszélni. Ez lenne a normális.
2017. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen normális :)

Bárki bármit mond, tényleg normális :)

2017. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is teljesen normális. Igazából nem is értem miért kérdezted ezt meg.
2017. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Tök normális. Miért ne lehetnél vele olyan lelki viszonyban, hogy vele meg mered beszélni? Inkább mint senkivel.
2017. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bevallom kicsit furának éreztem, hogy a bátyámmal beszélgetek az ilyen dolgokról, mert hát más a szüleivel, vagy a barátaival szokott és nem a nagytestvérével. De most így, hogy írtátok, hogy ez teljesen normális, megkönnyebbültem... Köszönöm! :)
2017. aug. 19. 06:21
 9/9 anonim válasza:

Teljesen normális. :) Hát én is ilyen vagyok,hogy inkább a nagyobbik tesómmal beszélek dolgokról,mert szerintem tök ciki ha a szüleimmel OLYAN dolgokról beszélnék :D

13/F

2017. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!