Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hugom nagyon paraszt velem....

A hugom nagyon paraszt velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy mostoha apank es a hugom az o pici kedvence. Hiaba van igazam mindig vedi. Anyu is sokszor engem szid le miatta. Elcsorikalja anya cuccait ram keni. Vagy akar csinal valami rosszat egybol engem celoz meg mindenki. Hiaba vedem magam hogy nem en voltam de senki sem hisz nekem es meg a hugom is ratesz egy lapattal. Mar 3 telefonomat torte/rontotta el. En regebben adtam neki egy telefont. Hatha rendesebb lesz. De a hulye fejemmel ezt is megszivtam. A legutobbi telefonom aksiat tette tonkre es igy ugye nem tudom hasznalni. (egy baratnomen irok). Mikor az idot meg akarom nezni a telefonjan mindig el kezd hisztizni hogy milyen egy kovetelozo vagyok. Jah meg el kezd velem veszekedni mert rossz a kedve ,uvoltozik es csapkod mar a mostoha apank jon es engem uvolt le. Mikor a hugomnak kell valami kaja/segitseg/penz egybol jon bocsanatot kerni es utana egybol mondja hogy adjam ezt meg azt.


Mit tegyek?



2017. aug. 20. 01:13
 1/10 anonim válasza:
62%
Szard telibe, ne beszélj hozzá, ha kérdeznek róla hogy te voltál-e ez meg az, válaszolj flegmán úgy hogy "Nem érdekel/Leszarom/Kit érdekel/Faxom se volt arra". Így azthiszik hogy depis vagy és magadra fordítod a figyelmet, és elmondhatod a problémád.
2017. aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Elozo jol mondja.

Igen ez jobb otlet mintha oszinten elmondanad hogy mi bajod, mert valoszinu hogy nem figyelnenek, hugod meg meg jobban nyeregben erezne magat. Igy legalabb te is kapsz valami figyelmet, vagy esetleg tiszteletet. Az ilyen helyzetekben mindig a becsuletes oszinte joindulatu ember szivja meg.

2017. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van az elsőnek. A húgod egy kényes p.csa. Kerüld el, ne foglalkozz vele, ha meg rád akar valamit kenni mondd el hogy nem te voltál és eleged van hogy mindig te viszed el a balhét majd tök nyugodtan menj el. És ne adj neki többet semmit. Ha meg kiabál vagy vergődik vagy beárul csapd pofán. A testvéred.. nem visz el az FBI. Jól pofáncsapod és legalább később normálisabb lesz. Ezeket csak így lehet leállítani.
2017. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

A húgod talán paprikát termel neked vagy disznót tart ? Ugyanis a paraszt növény termesztéssel és / vagy állattartással foglalkozik. Nem tudom melyik idióta kezdte el szitokszóként használni, de mindenkit lepontozok mindig, aki ezt átvette.

A kérdésre válaszolva : a szüleid pocsék szülők. Ez nem is fog változni a közeljövőben. Anyád imponálni akar az új faroknak akkoris, ha ez a gyereke kárára történik. Sosem értettem hogy lehet egy anya ilyen undorító. A mostoha apádnak persze hogy a húgod tetszik jobban. Gondolom ő még nem kamasz és jobban formálható, befolyásolható. Kiút lehet az igazi apád / nagyszüleid / kollégium. Én a helyedben nem maradnék. Ha anyád még szül is a mostoha apádnak, akkor garantáltan le leszel ugatva mindenért + te leszel az ingyen csicskájuk.

2017. aug. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd levegőnek. Eleve ha bunkó akkor egy bocsi és te ugrasz neki kaja/segítség/pénz? Minden bunkóságért 1napig ne segíts neki.
2017. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Faxom se volt arra :D meghalok
2017. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Adom az első szavait, és használd ki, hogy meggyanusítanak, adj neki pofont, olyan mindegy már neked :D
2017. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor nézzél nagyot, négyes, hogy ki az, aki szitokszóként kezdte használni a paraszt szót! [link] Mint látod, előbb volt szitokszó, mint földműves!
2017. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mégsem vagy te olyan okos.. :D
2017. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha téged igyis ugyis szidnak akkor mindegy ha jól pofángyüröd a hugodat úgy, hogy leszakadjon a feje csak felébred hogy visza kéne fognia magát.
2017. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!