Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Folyamatosan veszekszünk...

Folyamatosan veszekszünk húgommal. Nem tudom mit tegyek (? )

Figyelt kérdés

Mindenen képesek vagyunk összeveszni. az esetek 90%-ban ő kezdi. Teljesen más személyiségek vagyunk. Ő az aki gyorsabban és mindenen felkapja a vizet én meg csak elröhögöm ha olyan van. Ha véletlen megbántom és elhúzódik, 5 perc után megyek bocsánatot kérni, de ha fordított esetben történik ez akkor hagy sírni a szobámban. Nemrég nagyon összevesztünk és elvágtam a hajpántomat amit ő használt (azért használta ő, mert ha neki kell valami minden közös, ha meg nekem akkor meg minden az övé). Rosszul érzem magam miatta. Nem tudom, hogy mit kéne tennem. A helyzet az, hogy anyu dolgozik szinte minden nap 12 órába szóval egymagunk vagyunk itthon. Ez már kiskorunk óta így van. Valamiért mégis minden nap gyerekesen veszekszünk, pedig már nem vagyunk annyira gyerekek. Van valami módszer amivel tudnék változtatni ezen? Ellátnátok tanácsokkal?

Ő 14/l, én 16/l



2017. aug. 26. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már tényleg nem vagytok kicsik,a legegyszerűbn az volna ha megbeszélnétek hogy nem csesztetitek egymást.

Mondd el neki hogy nennyire dühit hogy ilyen a viszonyotok es jobb lenne ha kijönnétek.

Ha legközelebb duzzog a tesód akkor ne nenj oda hozzá.ne te legyél mindig az aki bocsánatot kér. (kivéve ha tényleg olyat mondtál ami nem volt jogos)

2017. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig gyerekek vagytok még nagyon... Hiszti és durcizás helyett próbáljátok megbeszélni. Ha nem hajlik rá, hagyd ott, puncsolni nem kell senkinek.
2017. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezt csak kinőni tudtuk, de még mindig előfordul 1-2 összecsapás. Szerintem ezt megbeszélni nem lehet, az max pár órán át hatásos.
2017. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!