Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szisztok! 13 éves vagyok...

Szisztok! 13 éves vagyok (lány) és van egy 10 éves öcsém! Nincs olyan jó kapcsolatunk (szerintem) és nem tudom hogy tudnám "meglágyítani" mert nagyon zárkózott! Szerintetek mit tudnék csinálni? Vegyek ajándékokat? Vagy mondjatok ötleteket! Kösz!

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mitől zárkózott? Megsértődött?
2017. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Beszélgess vele.
2017. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Mitol zarkozott veled szemben, mit csinaltal? Regota tart vagy csak par napja?

Ha az utobbi, akkor idovel ugyis atmegy rajta. Ha regota, akkor valahol magatokban kell ketesni a hibat, es valtoztatni rajta

2017. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemsértődött meg (szerintem) csak alapból ilyen természetü! Néha kedves nagyon! Aztán hirtelen megváltozik! Pl: ha több napig nem találkozunk!
2017. szept. 10. 21:49
 5/7 anonim válasza:
100%
Gondoltad volna, hogy nem kell minden állító mondat végére felkiáltójelet tenned?
2017. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Szerintem ha adódik rá alkalmad mutass neki új dologokat.Ne gondolj rosszra.😂
2017. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 12 év különbséggel van öcsém, nem vérszerinti, de mi testvérekké nyilvánítottuk magunkat pár év alatt. Én 22 vagyok ő 10. Nálam ami bevált, hogy leültem vele játszani. Kipróbáltam a kedvenc játékait, beszélgettünk róla, hagytam, hogy tanítson, cserébe utána néztem róluk néhány dolognak, amit tudni szeretett volna. Szép lassan felépült a közös kis világunk. Együtt játszunk, tévèzünk, sorozatozunk, olvasunk, stb. Ha van zsebpénze megszokott hívni fagyit enni :) Én is igyekszem viszonozni.


Nekem ez segített, hogy érdeklődtem azok iránt, amiket szeret. Bármi más eset vagyunk, én pedig idősebb voltam, mint te, mikor összekerültünk. Furcsán hangzik, de lehet ha elmondod neki a szándékodat, talán elfogadja majd, és ő is nyitottabb lesz feléd, vagy kezdetnek nem utasítja vissza a közeledésedet. Esetleg próbálj meg a szüleidtől segítséget kérni, mondd el nekik is, hogy szeretnél jobb viszonyt ápolni az öcséddel, hátha segítenek a csapatépítésben.

2017. szept. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!