Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hol tudom megkeresni 1967-ben...

Hol tudom megkeresni 1967-ben született testvérem? Annyit tudok hogy mikor született, és állítólag meghalt. A legidősebb családtagunk semmit nem hajlandó mondani. Szüleimnek nem kellett eltemetni, így valószínűséggel valahol él. Hogy keressem meg?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 23:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Interneten nézz körül biztos van olyan oldal ahol ha beirod a nevét kidob vmit .Skype vagy facebook .
2017. szept. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
kekkh-kapcsoltfelvétel
2017. szept. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Miböl gondolod egyáltalán, hogy még él, ha a család szerint meghalt?
2017. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha mar felnott vagy, akkor jogodban all megkerdezni a szuleidtol, hogy mi az igazsag. Vagy a titkukat magukkal akarjak vinni a sirba? Hiszen ha az a gyerek el, akkor o is elvileg barmikor bekopogtathat, marmint ha kivancsi azokra az emberekre, akik mar elete elso napjan megtagadtak.
2017. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Radix fórum, bár kicsi az esélye hogy ott hamar, vagy egyáltalán hogy ott megtalálod. Facebookon van egy oldal, ami eltűnt személyekre vagy keresett családtagokra "szakosodik" ----> Eltűnt emberekért - megoszthatod. Ezenkívül, ha tudod hol lakhat, vagy hol él (megye is elég), annak a régiónak a napilapjában többször is megjelentetném. Nem tudom, a Vöröskereszt keresőszolgálata foglalkozna e vele, de ennek is utána kérdezhetsz. Na meg ha tudod a nevét, a facebook is ott van.

Remélem szerencséd lesz!

2017. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Férjemet a féltesoja iwiwen találta meg. Igaz tudta hogy él,de nevet tudott csak. 4 14 évesek voltak mikor elvalltak a szülők.. Férj volt 4. Bonyolult csaladfa..
2017. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
4 te honnan veszed h elete elso napján megtagadták? Mert akar olyan is lehet, hogy eppen elment amikor mar nagy volt. Elszokott vagy siman elment. Van egy elveszett unokahugom. Evek ota nincs meg. Sehol. Valszleg elment külföldre.. 15-16 volt amikor elment es ez 20eve volt lassan. Na most akkor ki kit tagadott meg? Tudom, hogy nalunk hagyatéki ugy miatt kerestettek magannyomozotol kezdve mindenhogy meg amig kiskorú volt, rendőrséggel. Nem lett ezidaig meg.
2017. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Ötös vagyok. Most a francért lettem lepontozva? Ezek voltak a legjobb ötleteim, de legalább megpróbáltam neki segíteni. Ezen az oldalon senkinek nem tetszik semmi.

Mégis hogyan tudná máshogy megkeresni? Anyakönyvek, személyes adafkk titkosak 90-100 évre visszamenőleg. Hivatalos szervel nem fognak neki segíteni!

2017. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

*adatok

*szervek

2017. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

www.kekkh.gov.hu/hu/adatszolgaltatas_kapcsoaltfelvetel


de valószinű, hogy csak nagykoru személyek kérését szolgálják ki


50 éves, ha a nevét tudod, és nem Kovács Józsefnek hivják, ahnem valami ritkább neve van, akkor facbeookon is próbálkozhatsz keresni


a Facebookon van Családfakutató csoport, lehet, hogy ott is tudnak segiteni neked

2017. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!