Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyűlölöm a testvéreimet. Mit...

Gyűlölöm a testvéreimet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van 2 bátyám és igazából utálom őket folyton kritizálnak a multkor rendeltünk pizzát és én egy szeletet se ettem a testvéreim meg befalták már az egészet és azért mert megettem az utolsó szeletet elmondta az egyik bátyám hogy ezért vagy ilyen dagadt disznó,te dagadt k***a és ha bármikor eszek elmondják nekem hogy én milyen dagat vagyok közben az orvos azt mondta hogy a testsúlyom normális(166cm 15 éves lány 59 kg)és egy nap igazából nem is eszem sokat de miattuk egyszerűen ha meglátom őket hirtelen hányingerem lesz sírhatnékom van és a gyomrom összeszűkül próbálok minnel tobbet a szobamba lenni vagy elmegyek otthonrol de nagyon rosszul erzem magam miatta.régen életvidám voltam de amióta ez megy azóta semmi nem erdekel a barataimat is elhanyagoltam:(és ebben az életben szinte mar csak a zene hallgatas okoz oromot:( es a szuleim is folyton ordibalnak meg engem szidnak mindenert de egyszeruen elvettek az eletkedvem:(mit tudok tenni?vagy ha nem tudok semmit se tenni akkor mi lesz?:(
2017. szept. 19. 21:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
állj a sarkadra. oltsd vissza őket. biztos van amiben lúzerek a bátyáid...ez nyilvánvaló, hiszen abban lelik örömüket, hogy a kishúgukat bántják, valamiért tehát frusztráltak... nők? suli? apu elverte őket? valami biztos kiváltja ezt... szólj be nekik valamivel...
2017. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

„Van 2 bátyám és igazából utálom őket folyton kritizálnak a multkor rendeltünk pizzát és én egy szeletet se ettem a testvéreim meg befalták már az egészet és azért mert megettem az utolsó szeletet elmondta az egyik bátyám hogy ezért vagy ilyen dagadt disznó,te dagadt k***a és ha bármikor eszek elmondják...”


Most ettel, vagy nem?


Nem Dorinamak hivnak veletlen?

2017. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azzal is szoktak piszkálni hogy ők biztos többre viszik majd a jövőben de ezen sose húzom fel magam mert a nagyobbik batyam kozmunkas a kisebbik iskolai eredmenye pedig egyenlo a nullaval nekem meg 4-5-ös jegyeim vannak. De egyszerűen ők a piszkálásban lelik örömüket és hiába szólok vissza nekik nagyon nagy szemetek én meg nagyon érzékeny vagyok mostanában mert egyre jobban erzem azt hogy ebben a családban nem szeretnek es nem erzem itt jol magam nagyon gyakran sirok es tudom hogy ez furan fog hangozni de ha vagdosom a kezem megnyugszom de errol a szuleim nem tudnak mert nem is erdeklem oket:(
2017. szept. 19. 21:36
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Az iskoládban keresd fel a mentálhigiénikust. Ő tudna segíteni ebben.
2017. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Mocskos utolsó kis szrdarabok a bátyáid meg a szüleid, legszívesebben elkérném tőled a címeteket, odamennék és a szrt is kirugdosnám belőlük.


Nyugi, ezekből züllött senkik lesznek. Csak majd jól jegyezd meg, hogy milyenek voltak veled, és amikor majd felnőtt leszel és már jól keresel, ők meg majd megpróbálnak kihasználni és lehúzni anyagilag, akkor jól szrd le őket magasról.


Addig is csak tanulj ilyen jól továbbra is, tanulj tovább, szerezz diplomát, csinálj karriert és legyél sikeres az életben.


Addig is, ha gondolod, szólj vissza nekik, olyanokat, ami nekik fáj: nevezd őket kis bzinak, puhapcsnek, javasold hogy egymással közösüljenek, és így tovább.

De még jobb, ha titokban, alattomosan állsz rajtuk bosszút: lopd el a pénzüket, rongáld meg a kedvenc dolgaikat, lopd el és dobd ki a ruháikat, edd meg a félretett csemegéiket, és így tovább.

Ha ők ilyen aljasok, hogy a saját kishúgukkal szemétkednek, akkor te is add vissza nekik a kölcsönt, legyél aljas velük, ahogyan tudsz. Semmiképpen se magadnak okozz kárt, hanem szép csendesen nekik, ahogy csak tudsz.

2017. szept. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

"Az iskoládban keresd fel a mentálhigiénikust. Ő tudna segíteni ebben."


Te is tudod, hogy egy nagy túrót sem fog segíteni ebben neki az iskolai pszichológus. Többek között azért, mert nem vele van a baj, hanem a züllött, mocskos családjával.

2017. szept. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenkor 2 dolgot tehetsz:

- visszaugatsz nekik valamit

- magadban végiggondolod, hogy mekkora alkoholista, nyomorult senki lesz belőlük, nem kell szólnod semmit, csak gúnyosan, lesajnálóan mosolyogj rájuk.

2017. szept. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

"multkor rendeltünk pizzát és én egy szeletet se ettem a testvéreim meg befalták már az egészet és azért mert megettem az utolsó szeletet "

Én is azt akartam kérdezni, hogy most ettél pizzát vagy nem ??? A magyar oktatási rendszer csődje a fogalmazásod. Az is, hogy rajtam kívül csak egy válaszolónak tűnt fel. Nem is csodálom, ha szekálnak.

2017. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Én nyelvtannáci vagyok, de ha valakit a helyesírása miatt ilyen szinten bántanak, akkor az jó nagy se.ggfej.
2017. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
Hagyd abba. Lassan felnott ember leszel, aki kepes kell legyen uralkodni az erzelmein.
2017. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!