Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám kikészít! Mit tudok...

A bátyám kikészít! Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Mint írtam,a bátyámmal nem tudok együtt élni. Kiskorunkban is piszkált már,de nem ennyire. Az a bajom,hogy mindig én vagyok az,aki szenved,és a szüleim nem nagyon tesznek ezért. Bátyám mindig azzal jön nekem,hogy ő a nagyobb,és ő parancsol amíg nem leszek nagyobb..(ami persze sosem lesz...) Sokszor ütöget,nekemjön,rámdobja a macskát,ami persze véresre felkarmolja az arcomat. Sokszor ha megkérem valamire nem csinálja meg.

Egyszerűen nem lehet őt moderálni....Tudnátok adni tippeket hogy mit tudnék ez ellen tenni?Normális válaszokat kérek.

13/L

Ui.:Ez az első kérdésem,szóval nézzétek el hogy hülyén fogalmaztam.)



2017. okt. 4. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Kerüld a vele valp találkozást, ne beszélgess vele.

A szüleid meg retardáltak ha nem tesznek ezellen semmit se

2017. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Beszelj a szuleiddel , es ulj le a batyaddal is
2017. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

"Mint írtam"


"Ez az első kérdésem"


Most akkor wtf?

2017. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, csak hogy te is megértsd, lassan írom: "mint írtam" --> "A bátyám kikészít!" = "a bátyámmal nem tudok együtt élni".
2017. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
A batyad szellemi fogyatekos, ha esetleg a szuleid meg nem mondtak volna.
2017. okt. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Keruld el es ne szolj hozza.

Emlekszem az en batyam is hasonlo volt. Es amikor vert en meg sirtam, a szuleim/nagyszuleim reakcioja ez volt: "Hagyjatok abba mind a ketten!" Ha "arulkodtam" akkor mind a kettonket megvertek, ot azert mert bantott, engem meg mert "arulkodtam".

Szoval ha a szuleid nem hallgatnak meg, vagy nem tesznek igazsagot, akkor keruld el a batyadat, es ne sozlj hozza egyaltalan. Ignoraljad mintha nem is lenne. Akkor kevesbe tud veled sz@rakodni.

2017. okt. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
téged bántalmaznak. főleg a macskás dolog rettenetes. ha a szüleid nem segítenek, fordulj az osztályfőnöködhöz, családsegítőhöz.
2017. okt. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Foglalkounak ezzel a szuleink,csak nem mindig. Most is reggel arra keltem hogy a macska ott nyávog az ágyamban,és a bátyám meg idiótán röhög :(.... Próbálom elkerülni,de egyszerűen nem tudom..
2017. okt. 5. 06:47
 9/13 acelsziv ***** válasza:
80%
Lendítsd meg a lábad és rúgd tökön úgy, hogy a fülén fröccsenjen ki a véres takony.
2017. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy nem az ujjából szopta, hogy az idősebb vagy akárki is parancsolhat, feltehetőleg a szüleitek is így bánnak veletek (tekintélyelvűség), tehát van, aki őt is szivatja, és csak szenved és kompenzál. Nem lehet, hogy így van?
2017. okt. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!