Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A rokonommal a Messenger...

A rokonommal a Messenger miatt összeveszni?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom, akivel a távolság miatt Messengeren beszélünk. Folyton "jelenleg elérhető"-nek mutatja őt a Messenger, szinte éjjel-nappal, de állítása szerint alig van fent. Ha nincs wifi közelben, akkor azonnal offline. Létezik az, hogy ha nem is használja éppen a Messengert, akkor is elérhetőnek jelzi csak azért, mert működő wifi van? Már többször volt emiatt nézeteltérésünk, hiszen írtam neki, amit nem olvasott ugyan, de láttam, hogy elérhető és rosszul esett, hogy ha aktív, miért nem olvassa el, amit írok?

Nyilván inkább neki hiszek, mint egy alkalmazásnak, de mivel én még ilyennel nem találkoztam, foglalkoztat a dolog. Mennyire megbízható a Messenger "elérhető" funkciója, mennyire lehet hinni neki?



2017. okt. 10. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig online-nak ír 0-24. Nincs ebből semmi.
2017. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan. Édesapám például olyankor is fent szokott lenni, amikor az udvaron van kint, vagy fürdik, és a telefonja a szobában van. Volt már párszor, hogy megemlítettem neki, és mindig mondta, hogy nem volt nála a telefon.
2017. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Van ismerősöm akinek okos telefonja sincs, és 0-24 elérhető, volt hogy ott ült mellettem hulla részegen éjjel 2-kor, a világáról sem tudott, és mégis online volt.
2017. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. okt. 10. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha okostelefonja van es van internete akar mobilnet akar wifi, mindig elerhetonek mutatja.
2017. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez elerheto alatt azt erted, hogy mindig ott a zold potty a neve mellett?

En meg ilyennel nem talalkoztam, amirol irsz, ha irok barkinek, aki online, az vissza is ir, es ha szol az ismeros, hogy most mennie kell, fejezzuk be a tarsalgast, akkor mar nem is lathato a zold potty.

En ilyet sosem latok, hogy barmelyik ismerosom is folyton online lenne. Konnyu oket szamomat tartani, vagy ilyen szempontbol "megfigyelni", mert csak 10-en vannak.

Szoval en nem tudom elhinni, hogy nem mukodik jol az allapotjelzo.

Engem is csak akkor mutat online-nak, ha tenyleg az is vagyok.

2017. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, hogy egesz ejjel online voltam, pedig aludtam, mint a mormota.

A multkor meg baratom mellett volt a telefonja, hozza sem ert, kozben gepezett de ott sem lepett be, megis ugy mutatta, hogy fellepett a chatre es online.

Ilyen szempontbol szerintem megbizhatatlan a Messenger.

2017. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenen képes vagy veszekedni, hogy nem ír azonnal vissza? Valami királylánynak képzeled magad?
2017. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Jesszus, ez szánalmas... :D

Nekem van hogy pl. játszok a telefonom és hiába írnak nem írok vissza AZONNAL, hanem csak miután befejeztem a játékot. Sőt, olyan is van hogy kur.vára nincs kedvem válaszolni, akkor írok vissza, amikor kedvem van, vagy amikor időm...

2017. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Jó akkor most vessz velem össze mert vezetéskor a telefont használom GPSként (értelem szerűen ehhez kell mobilnet, meg kocsis telefon tartó), vagy ha nem tudom merre járok egy idegen városban, térkép úgyszintén. Vagy egyszerűen be kapcsolva hagyom? Esetleg, jaj dolgozni merek , amihez kell az Internet, hát ne haragudj, ilyen esetekben nem írok vissza én sem
2017. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!