Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez a testvérek körében nagyon...

Ez a testvérek körében nagyon gáz? (Elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

Írok egy történetet, (nem gondolom komolyan, még mielőtt egy lélekhurkászt ajánlanátok) azért kérdezem.


Szóval, konkrétabban négy szereplőre szeretnék jobban kitérni. Két fiú/férfi, (24 éves továbbiakban Józsi, a 19 éves a továbbiakban Pista) akik tesók, illetve még két lány, (18 éves, Kati és 16 éves Erzsi) akik szintén tesók.

A szóra elején jár Kati és Pista, majd rá pár hónapra összejön Józsi Erzsivel. Az utóbbi két személy kapcsolatát Kati ellenzi a legjobban.

Kati és Pista szákítása után egy fél évvel Erzsi is szakít Pistával. Megint telik az idő, majd Erzsi és Pista barátok lesznek, miközben a tesóik összejönnek egymással.

Ezért bosszúból az újdonsült barátok kitalálják, hogy játsszàk el azt, hogy ők is összejöttek.

Mire Kati és Józsi is közlik a tesóikkal, hogy hülyék voltak, mert ők ketten nem is szeretik egymást, hanem csak azért jöttek össze, mert féltékennyé szerették volna tenni a másikat. Majd mindenki színt vall, hogy ki-kit szeret.

Ebben a h#lyeségben elképzelhető lehet, hogy Kati és Pista, - valamint - Erzsi és Józsi újból összejönnek?



2017. okt. 21. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? :D
2017. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint azok a beugratós matekpéldák :) :) :)
2017. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Egy dologra biztos tudom a választ:

Ne menj el irónak..,mert enyhén szólva nem tudsz fogalmazni..!

2017. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, elég cifra xD ... De ha jól értem:


- Van egy testvér pár, Pityu és Joci.


- Pityu és Joci jóban vannak Erzsivel és Katival, akik szintén testvérek.


- A két fiú beleszeret a két lányba, így összejönnek. (Kati-Pityu, Erzsi-Joci)


- Kati úgy dönt, hisztis pulyka lesz, és erősen kampányol az Erzsi-Joci páros ellen.


- Pista unja a barackot, Kati pedig továbbra is egy pulyka, így szakítanak.


- Erzsi és Joci egy félévig gondolkodik, és arra jutnak, hogy ők is szakítanak.


- Erzsi szorosabb barátságot köt Pistivel.


- Kati unja a vibrátort, így össze jön a ronda, de jó dumájú Jocival.


- Az Erzsi-Pista párnak nem tetszik, hogy Kati és Joci együtt vannak, ezért felnőtt módjára eljátsszák, hogy ők egy pár.


- A Kati-Joci TEAM feloszlik, mert ezek ketten nem szerették egymást.


- Erre felbuzdulva az Erzsi-Pityu TEAM is feloszlik, mert ugye ők sem szerették egymást.


- A történet végén mindenki elmondja, hogy igazából ki kibe szerelmes. (Így lesz Joci-Pityu, és Erzsi-Kati-Panni kapcsolatok >:D)


Jó, a vége nem igaz, de valahogy így van.

2017. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a halál az a "lélekhurkász"?
2017. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A lélekhurkász készíti a lelki táplálékot a lélekhurkát.
2017. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Én vártam a végén hogy "Haha, gratula hogy végig olvastad... Csak sz...tás hogy b..d az ídődet xD"


De végeredményben szerintem ilyen zűrös esetben a gyengébek öngyilkoságban is gondolkoznának a zavaros és gáz helyzetben. Nem kizárt, de szerintem nem jött volna össze az egyik pár ha a másik már igen, a testvérükel.


Röviden... Te egy nagyon beteg ember vagy. Én ha unatkozok akkor éneklek magamban vagy gondolkozok a jövöröl.


De te beteg vagy... Foglald le magad valamivel! xD

2017. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Én személy szerint MEGKÖSZÖNÖM NEKED, hogy nem valós történetként írtad ezt ki és nem hagytad, hogy alázzuk magunkat miközben profi tanácsokat osztogatunk a JózsiPistaKatiErzsi családi dráma megoldásához!:)
2017. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor lényegében két testvérpár kipróbálta egymást oda-vissza? Kissé komplikált. :D
2017. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
"Kati és Pista szákítása után egy fél évvel Erzsi is szakít Pistával. "Szerintem itt valami nem stimmel!
2017. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!