Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Félék hogyha ez kiderül már...

Félék hogyha ez kiderül már ferde szemmel néznének ránk. Megoldható hogy ne tudódjon ki?

Figyelt kérdés

Két éve lett apámnak új kapcsolata. A nő és annak két gyermeke hozzánk költözött. A fiúval (17 éves én 16) már az első percekben volt köztünk amolyan "szikra". Nagyon-nagyon megkedveltük a másikat mondhatni "testvériesen" bántunk a másikkal ha éppen nem jött ránk az a tipikus perc, amikor mindketten leakartus egymást nyűgözni. Éreztük is, hogy ez nem csupán barátság, így egymás közelében feszültek is lettünk, ami a szülőknek is feltűnt. Össze is vesztünk, nem is egyszer. Mindig ő kér bocsánatat a nap végén, én meg Persze megbocsájtottam neki. De most úgy három hónapja ténylegesen megváltoztak "úgy" a dolgok. Többet gondolok rá, mint kellene és néha elfelejtem, hogy hogyan is válaszolok neki. Láthatóan ezt ő is észrevette majd a szülinapján (ami két hónapja volt) megcsókolt. Részeg nem volt, így nem is nagyon tudtam, azt hova tenni. Rá másnapra pedig egy párt alkottunk, de csak úg, hogy senki nem tudhatott róla (még a legjobb barátaink sem). Ez ment is egy darabig, de mindenkinek feltűnt hogy megváltoztunk. Apám egy nagyon szigorú ember és bevallom nem tudom, hogy mit tenne ha kitudódna ez köztünk. Félék, hogy kitudódik, így mindent nagyon óvatosan csinálok, de így meg őt bántom meg, mert szerinte "szégyellem" pedig nem, csak félek.


Mindenképo kitudódna vagy van rá mód hogy ne?


Én lány vagyok 16 éves ő pedig fiú 17 éves.



2017. okt. 31. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Azért ez elég durva hisz ha komolyabbra fog fordulni a mostoha anyád lesz az anyósod, ha még nem fog komolyra fordulni akkor az exed ott lesz minden családi összejövetelen. Nem tudlak megnyugtatni mert egy ilyenre én is csúnyán néznék ha szar ember vagyok ha nem.
2017. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb- utóbb úgyis kiderül. Vagy vállaljátok fel egymást, vagy szakítsatok. De ez a bujkálás senkinek sem jó.
2017. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Első körben mondd el neki, amit itt is leírtál, hogy nem szégyelled, hanem félsz.

Mindenképp nehéz lesz, de te ismered apukádat. Lehet, hogy csak addig van egy kis nyugalmatok, amíg nem tud róla. De az is lehet, hogy olaj lesz a tűzre, ha kiderül, hogy hónapok óta titkoltátok.

2017. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
és mi a gond? szerelmesek vagytok és nem vagytok rokonok- járjatok és kész- semmi probléma, apád házhoz hozott egy udvarlót is
2017. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem gond, csak majd szakítás után lesz szar kerülgetni egymást.
2017. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Tulajdonképpen nincs köztetek rokonoi kapcsolat és mivel mind a ketten tinik vagytok és dúlnak bennetek a hormonok, így nem is olyan meglepő, hogy kialakult a vonzalom.

Viszont mindenképpen nehéz eset mert egy fedél alatt éltek....

Nehéz ebben tanácsot adni, ezt kettőtöknek kell átbeszélni, hogy legyen tovább?

Ha az apukád olyan szigorú akkor lehet, hogy először a srácnak kéne beszélnie az édesanyjával aki majd beadagolja a dolgot az apukádnak.

Ha viszontnem vagytok biztosak az érzéseitekben akkor érdemes lenne még várni és egy darabig még titokban tartani.

2017. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Szerinted mennyire rendes dolog, hogy itt beszéled ki a háta mögött a mostoharómeódat?
2017. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Álljatok a szüleitek elé és kerek perec mondjátok meg. Ha normális, érett felnőttek, akkor megértik.
2017. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van köztetek "szikra", akkor előbb vagy utóbb ki fog derülni, hiszen ez látszik. Elég egy gyengédebb pillantás, hangsúly, mosoly, testbeszéd stb. Nincs ebben semmi rossz, nyugodtan mondjátok el, úgyis ki fog derülni.
2017. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha a srác bátrabb lesz és majd a karácsonyfa alatt elmondja a családnak, hogy most jön az ő meglepetése!

Dugom a húgom.

2017. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!