Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem miért panaszkodik...

Nővérem miért panaszkodik állandóan, hogy kövér?

Figyelt kérdés

Folyton nyavalyog, hogy milyen kövér (165cm@85kg), de soha meg nem mozdulna. Életében nem sportolt, pedig annyi lehetőség lenne rá.

Az édesség minden mennyiségben jöhet neki. Valamelyik nap kaptunk lagzis tortát és egy ültő helyében 4 szeletet bevágott. Mellette viszont egy szem zöldséget meg nem enne.

Tegnap is kiakasztott. Eljött velünk vásárolni és végig arról beszélt a ruhaboltban, hogy nem talál magának semmilyen ruhát, meg mindenben gusztustalanul néz ki. Már nagyon unom, attól félek egyszer jól beolvasok neki.

21 éves



2017. nov. 5. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mondjad meg neki, amit leírtál itt a kérdésben. Szembesítsed a dolgokkal.
2017. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem értem,eddig miért nem mobdtad el neki amit gondolsz?

Lehet pont arra lenne szüksége.

2017. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját testvéreddel se vagy őszinte, akkor kivel?
2017. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
És mi a kérdés? Én megmondanám, hogy hagyja abba a nyávogást, mert tényleg bálna méretűre hízott, de a panaszkodástól nem lesz vékonyabb, igenis emelje meg magát és ne zabáljon.
2017. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem akartam megbántani, mert nála könnyen eltörik a mécses, de amúgy köszönöm, én is erre jutottam, hogy szembesíteni kéne azzal, amit csinál.
2017. nov. 5. 11:40
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Te sportolsz? Esetleg elhívhatnád magaddal egyszer, hátha megszereti..

Sajnos az édesség kemény dolog.. Én is rengeteget ettem, és néha nagyon nagyon nehéz elcsábulni, és ott hagyni őket a boltban a polcon, de megéri. :)

Szerintem is szembesítsd.. Mert ha meg is sérted, és el törik a mécses, lehet észre veszi, hogy változtatni fog, és ha az elején haragszik, meg is fogja köszönni..

2017. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha már ő is ezt gondolja magáról akkor igazán megmozdulhatna, és nem kénne annyit zabálnia. Persze ne is vonjon meg magától mindent, inkább mozogjon, mert mint írtad soha nem mozgott és bizony ő mozgáshiány miatt hízott el, túls ok kalóriát vitt be, nem dolgozta le, szervezete raktározza a semmiért.

De ez csak is rajta múlik, neki kell eldöntenie hogy le akar fogyni vagy sem.

2017. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert zabálni jó, megmozdítani viszont nem akarja a s*ggét, utána ne csodálkozzon, hogy nem talál magára valami ruhát. Az egészsége miatt beszélj vele, nem normális, annyi baja lehet majd a jövőben.
2017. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

akaszd ki. kontrázz rá, hogy "igen nővérkém, te egy dagadt állat vagy, nézd a habtested, folyik a háj mindenütt, hogy bírsz így tükörbe nézni?"

had fájjon neki, hátha észbe kap vagy elkapja a verseny szellem, hogy majd én megmutatom neked, hogy nem úgy van. az ő érdekében tedd.

2017. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok híve az oltogatásnak,de itt biztosan visszakérdeznék,hogy "akkor miért nem íratkozol be zumbára és miért nem eszel több gyümölcsöt és zöldséget?".
2017. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!