Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem tudom mit csináljak. A...

Nem tudom mit csináljak. A bátyámnak van egy elviselhetetlen barátnője. Tudom sok ilyen kérdés van. De ez nem irigység miatt lett le írva. Mit tehetnék, hogy eltűnjön végre?

Figyelt kérdés
Legalàbb 4 éve együtt vannak. A baràtnő màsfél éve dolgozik előtte soha nem dolgozott, de még így is lehùzza tesòmat. Nem 20-as korosztály már. Sosem adja vissza a kölcsönkért pénzt. Van 2 majdnem felnőtt gyereke, meg egy vele élő elvileg ex. Túl sok zavarò tényező van. Tesòm nem volt még nàla soha. Mi 3-an lakunk albérletben és a baràtnő állandóan itt van. Reggel-este fürdik. A konyhában állandóan kàoszt csinàl, de sosem takarít. A konyhaajtò szaftos meg ilyenek. Beleuntam, hogy mindig én és a barátom takaritunk. Tudnék undorítóbb dolgokat is mesélni, mert nagyon sok van... Nemrég szakítottak, mert a csaj megcsalta az unokatesònkkal. Most mègis kibékültek. Pedig ez nem az első eset, hogy megcsalta valakivel. Flegma, kétszinű. Egyszer màr többen pròbàltunk beszélni vele, hogy hagyja el mert ez nagyon durva. Nem akarjuk tovàbb elviselni. Mégis rossz, hogy úgy érzem nekünk kell el költözni...

2017. nov. 11. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Pároddal költözzetek külön albérletbe. Probléma megoldva.

Nem is értem ez miért nem jutott eszetekbe.

2017. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

A bátyád párkapcsolata kizárólag őrá tartozik.

Te már biztos elmondtad neki a véleményedet, ha nem látja be, akkor neki valamiért még így is megéri.

Annyit megtehetsz, hogy kéred a bátyádat, hogy a rezsit 4 felé osszátok, ha a barátnője életvitelszerűen ott él és takarítsanak el maguk után.

Ha már ezen is túl vagy és nincs változás, akkor marad a költözés, mert a nyugalomnál nincs fontosabb! ... ha igazad van, ha nem.

2017. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az eszünkbe jutott nagyon sokszor. Csak most nem olyan egyszerű... Meg szar érzés, hogy nekünk kell " el menekülni ".
2017. nov. 11. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ez szar érzés, de ez oldja meg a problémát! Igen, elköltözni. Tudnék ajánlani különböző koktélokat, lőfegyvereket, de az macerásabb.
2017. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha a bátyád nem akar változtatni, és tetszik neki ez a rendszer, akkor nem tudtok mit tenni. :(
2017. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írták már, vonjátok be a csajt az anyagiakba (bár valószínű azt is tesód fizetné...).

ha tesód vak és hülye, arról nem tehettek, ülj le vele beszélgetni, mondd el neki mik a problémáid a kedves barátnőjével. aztán hogy ő azzal mit kezd, az az ő dolga, mondanám hogy nem neked kell vele lenned élned, de ezek szerint mégis. kössetek kompromisszumokat, takarítsanak maguk után, ha meg nem, megcsinálod te, de cserébe fizessék ki a munkádat... :D

egyébként ha ti nem költöznétek, megmondhatod tesódnak is, hogy legyen szíves kiköltözni, mert nem vagytok hajlandóak a barátnőjével együtt élni.

ha jól értem, a barátnőjének van lakása... dobja ki az exét, és költözzön oda tesód. van olyan szinten már a kapcsolatuk ezek szerint.

ha más nincs, nektek kell költözni...

2017. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!