Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek valami rossz...

Szerintetek valami rossz dologba keveredhetett a tesóm?

Figyelt kérdés

17 éves fiú, ő az a tipikus páwa gyerek. Nagyon jó tanuló, de mostanában elég fura dolgai vannak.

Már találtam 1-2-szer füves cigit a fiókjában, de nem nagyon foglalkoztam vele. Anyummal élünk mindketten, ő sokad dolgozik, de kevés pénzünk van. Kiskorunkban is úgy nőttünk fel hogy nem mindig volt pénz új ruhákra...


Most viszont valahogy elég sok pénze lett a tesómnak.

Elég gyakran vesz új ruhákat, cipőket magának. Amikor én is megyek szórakozni és tudja hogy nincs pénzem ad, múltkor anyunak is adott egy nagyobb összeget hogy fizessen be minden számlát meg mindent amit kell.


Hétvégente sokszor előfordul hogy reggel felkel, elmegy itthonról és csak este jön haza, vagy este elmegy itthonról és csaj hajnalban/reggel ér haza.


Ha megkérdezem tőle hogy honnan van pénze mindig azt mondja nyugodjak meg semmi olyan dolgot nem csinál ami illegális vagy lecsukhatnák érte, de többet nem mond.

Szerintetek valami rossz dologba keveredhetett?



2017. nov. 11. 12:44
 1/9 anonim válasza:
52%
Szerintem valami van ott. Nem lesz az embernek egykettőre egy huzamosabb összege! Szerintem beszéljétek ezt még otthon.
2017. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
tippmix,poker,drogot arul(vagy valami hasonlot),esetleg idos bacsikkal kefel.
2017. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Beszéltük, de nem hajlandó semmit elárulni.

Egyszer valami olyan mondott hogy haverjával szlovákiából hoznak át valami fogyókúrás porokat (amik nem használják, de mégis veszik az emberek), és itthon X összegért eladják valakinek, aki pedig árulja tovább.

Szerintetek ebből keresheti a pénzét?

2017. nov. 11. 13:57
 4/9 A kérdező kommentje:
*amik nem használnak
2017. nov. 11. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy dolgozik rendes helyen (csak nem mondja el hol) és csak a fűre rákapott mellette, de az is lehet hogy árulja azt, talán nyomozz utána ismerősei által.
2017. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen, szerintem is rosszba keveredett. Elég kamunak tűnik az a fogyókúrás poros sztori. Mellesleg füvezni is illegális.

Anyukád mit szól ehhez? Mármint, hogy ennyi pénze van a fiának, aki elvileg még tanul gondolom, és nem dolgozik?

2017. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A füves cigit szerintem nem kell rögtön összekötni mindennel. Viszont nem is gondolnád, hogy táplálékkiegészítőkkel - meg bármivel, ami a külsőre ható "csodaszer" - mennyit lehet keresni. Az emberek mindent megvesznek, hogy szebbek legyenek. Úgyhogy szerintem ez tök hihető is lehet. Azt nevezném inkább intő jelnek, ha elfordulna tőletek, lopna tőletek, érzelmileg megváltozna, gorombává válna stb. Az egész napos-éjszakás eltűnést nem lehet párkapcsolattal magyarázni?

Te meg tudod ítélni, elég értelmes-e ahhoz, hogy meg tudja állapítani, hogy illegális-e, amit csinál. Ha szerinte nem illegális és nyugodtnak kellene lenned, akkor fölösleges parázni. Esetleg jobban figyelheted, és ha a hatodik érzéked azt súgja, hogy nem csak egyszerűen elhallgat valamit, de valami súlyos dolgot takargat és hazudik, akkor gyanakodhatnál. De ha ő nyugodt, nem ideges, nem lesz ideges ha kérdezed, hanem nyugodtan közli, hogy nyugodj meg :) akkor nyugodj meg.

Egyébként ha közvetlen kérdésekkel nem is érsz célba, az segíthet, hogy elmondod neki, hogy sajnos információ hiányában mindenféle rossz fantáziáid vannak arról, hogy miket csinálhat és már tök rosszul vagy ettől és jó lenne ha valami információval nyugtatna meg. Vagyis ha az érzéseidről beszélsz anélkül, hogy vádolnád, csak arról, hogy Te hogy érzed magad így.

2017. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szór. A napnál is világosabb.
2017. nov. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drogot árul. Mondd el anyukádnak. Nagyon sok évet kaphat érte, ez nem vicc
2017. nov. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!