Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy dolgoznátok vagy...

Ti hogy dolgoznátok vagy dolgoztátok fel hogy meghalt a testvéretek? 17/f

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Rengeteg sírással és a család segítségével.
2017. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Sehogyan. Nem lennék rá képes. Szerintem a pszichiátriára kerülnék.

Nagyon sajnálom, hogyha veled ilyen történt.

2017. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon rövid távon, ha nagyon elviselhetetlen az érzés, a benzodiazepinek segíthetnek, ezek nagyon jó szerek, hasznosak, de borzasztó óvatosan kell bánni velük, tényleg csak a legkritikusabb időszakban szabad szedni, max pár hétig, utána csak az idő segíthet.
2017. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Sírással, a család segítségével és pszichológussal.
2017. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológus + az idő.
2017. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
sírni hiába próbálok, az nem megy. Egyszerűen nem tudok sírni. Családdal meg elég nehéz lenni, mivel ők jobban kivannak mint én. Eddig zenehallgatással próbálkoztam, de amikor elkezdtem olyan szomorú zenéket hallgatni, meg amilyeneket ő is szeretett még szarabb lett. Mondjuk talán az a szerencse, hogy a haverok nem hagynak itthon rohadni, addig hívogatnak meg járkálnak hozzám amíg nem megyek ki velük, olyankor vagy veszünk egy üveget és piálunk, vagy csak dumálgatunk.
2017. nov. 29. 15:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon változó. Függ a kettőtök közt lévő kapcsolattol, a halála okától is. Én igaz hogy 14 éves voltam de azért leírom a saját történetem. Eleinte fel sem fogtam, úgy gondoltam rá mint valami tévedésre. Vártam hogy mikor ér haza és nevet ki amiatt hogy elhittem hogy meghalt. Már lassan 5 éve, változik hogy mikor hogy vagyok ezzel. Előfordul hogy elkezdem nézegetni a képeit, a rengeteg részvét nyilvánítást a facebookján és hasonlót és akkor sírok egy jót és megy tovább a nap. Eleinte én sem tudtam sírni, nekem kellett erősnek maradnom a szüleim és a család miatt. Nem telik el úgy nap hogy ne jutna eszembe, minden este lefekvés előtt gondolok rá. Nyáron minden nap kimentem a temetőbe, gyújtottam gyertyákat. Mindenbe kapaszkodom ami hozzá köt. Szoktam beszélni róla, ilyenkor nem szoktam sírni, arra gondolok ilyenkor hogy nem szeretné ha így emlegetném. Tudni kell ezzel élni. Sok kitartást neked és a családodnak
2017. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
74%
idővel sírással és pszihiáterrel
2017. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Nehéz megmondani. Ez függ attól, hogy hogyan ment el.Talán könnyebben, mert a reinkarnáció számomra valóságos. Részvétem!
2017. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem biztos, hogy fel tudnám dolgozni egyedül.

Kérnék segítséget. Bár nem voltam még soha pszichológusnál vagy más ilyen jellegű szakembernél, szóval nem tudom, hogy valóban tud-e segíteni. De egy próbát megér.

2017. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!