Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is hülye a húgom?

Szerintetek is hülye a húgom?

Figyelt kérdés
A húgom szeretett volna karácsonyra egy telefont. Szüleimtől nem kapta meg mert tudtuk hogy a barátja már vett neki egy olyat amit szeretett volna karácsonyra. Tegnap meg is kapta az ajándékot de nem hajlandó használni mert hogy szerinte túl drága ajándék. Én azt mondom neki hogy hülye de ő szerinte én vagyok a hülye amiért furcsállom hogy nem akarja használni, hozzáteszem ha a szüleinktől kapta volna ugyanezt a telefont ugyanennyiért akkor használná. Nektek mi a véleményetek?

2017. dec. 26. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Idei karácsony slágere a telefon 😂😂
2017. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A régi telefonja tényleg elég ramaty állapotban van már ezért is szeretett volna egy ujjat de mégis képes azért még mindig azt használni mert a barátja vette neki.
2017. dec. 26. 15:09
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Most akkor mit kapott? Egy ujjat, vagy egy telefont?

Szerintem kissé hebrencs a tesód.

2017. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
szerintem nem hulye :D draga ajandekot a baratomtol en sem fogadnek el, mig ugyanazt a dolgot a csaladomtol igen
2017. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A barátod nem a családod része?
2017. dec. 26. 15:36
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
MÉG NEM!!!!
2017. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
miota vannak egyutt? attol fugg
2017. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mennyi ideje vagytok együtt ha megkérdezhetem? Húgom és a barátja lassan 4 éve és a 2 család között a kapcsolat is nagyon jó.
2017. dec. 26. 15:43
 9/13 Zoli780806 ***** válasza:
89%
Ha az "ujjat" nem akarja használni, akkor állítsa rezgőre.
2017. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Egy másik 75%-os vagyok.


Azt hiszem, belekavarodtál a regisztrációidba. :D

Olvasd vissza, valami nem stimmel!


4 éve együtt vannak, akkor én a húgod helyében elfogadtam volna, ha a srác megteheti és nem verte magát adósságba miatta (ezt a húgod biztosan tudja), akkor örültem volna és kész.

Az újat újnak írjuk, nem ujjnak, azért viccelődnek veled. Nem csodálkozom. Szóval jegyezd meg egy életre!

2017. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!