Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen testvér az olyan aki a...

Milyen testvér az olyan aki a háta mögött titokban évekig irigyli, szídja a testvérét, elötte meg jópofizik?

Figyelt kérdés

Bátyám ilyen, nemrég tudtam meg. Kb 8-9 éve szidalmaz engem a hátam mögött a barátainak, ismerőseinek. Én már akkoriban elköltöztem otthonról, ő a szüleinkkel lakik azóta is. Nekem családom van, neki még barátnője se volt ez idő alatt! Találkozásokkor jópofizik, semmit sem sejtettem! A legfájdalmasabb hogy a szüleink végig tudtak mindent de nem mondták meg nekem a családi béke miatt, mert tudták hogy akkor nem fogok hazajárni. Udvarol most egy csajnak aki az egyik haverom nője volt évekig, máig közös a baráti társaságuk. Ő mondta el miket hallott, miket mondott a testvérem rólam. Utána én is kérdezettem régi ismerősöket és minden kiderült!

(Nagyszülőktől örököltünk pénzt) Szerinte én tehetek arról hogy ő otthon lakik, mert én a páromnak köszönhetem hogy annó el tudtam költözni mivel egyedül nem lett volna rá pénzem, csak úgy hogy összetettük amink volt. Ő meg kénytelen volt kockáztatni, belevágni egy vállalkozásba hogy összeszedjen még egy kis pénzt és elbukta az egészet. Akkor miért nem ment albérletbe? Nem lett volna kötelező saját lakást venni mint mi!

Arról is én tehetek hogy neki nincs barátnője már majd 10 éve! Mivel miattam nem tudott lakást venni ezért esélye sem volt ismerkedni! Mi van??? Hogy jön ez össze?

Válogatott hazugságokat terjeszt rólam, azt mondja hogy drogozok (soha nem csináltam), börtönben voltam 3 hónapig (munka miatt külföldön voltam), minden fekáliának mond engem aki mindenkit tönkretesz és közben mindent csak a párjának köszönhet. Mert ha nincs majd 10 éve a közös lakás akkor rosszabb helyzetben lennék mint ő mert ő okosabb, szebb, neki járna minden amit én eddig elértem. És én tettem őt tönkre! Olyan hihetően adja ezeket elő hogy mindenki benyalta akinek eddig elmondta. A haveromnak is mondták a barátai hogy tud egy ilyen emberrel barátkozni mint én? Nem hittek neki velem kapcsolatban. Amúgy a bátyám minden nap egy bárban issza le magát (mintha az úgy jobb lenne mint a sarki kocsma) de kb engem állít be olyannak mint ő maga.

Már azon gondolkodom hogy lejáratás, rágalmazás miatt fel fogom jelenteni! Ki tudja hány munkát is elbuktam emiatt. Nemrég mutatták a facebook oldalát (engem letiltott de évekig azt mondta nincs is neki oldala) és ott is rendszeresen engem szidalmaz, kitalált történeteit teszi fel pl most Karácsonykor készített a tudtom nélkül a többiekkel képet amit kitett amíg én nem voltam ott és helyeselt amikor beírták neki hogy ez a csúnya gonosz testvér milyen csalódást okoz a családnak azzal hogy az ünnepek alatt is valószínűleg a kocsmában fetreng.


Jó emberismerő vagyok de ebből az egészből semmit nem vettem észre! Beszélni nem akarok vele ezekután! A szüleink szemében most én vagyok a család tönkretevője amiért nem vagyok hajlandó úgy tenni mintha mi sem történt volna. Ők ezt várnák el! Azért arra is kiváncsi lennék hogy szüleink mit mondtak otthon másoknak amikor ezekre esetleg rákérdeztek!



2018. jan. 3. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Fáj neki h te elérted amit ő sose fog,onállo életet,Szulok is hibásak h aszisztáltak ehhez. Az ilyen nem tetsvér. Nem te vagy a hibás a szuleid is ludasok. "Neki járna minden amit én eddig elértem. És én tettem őt tönkre!" Kérdezo igy szokott vagdalkozni a pszochiopaták tobbsége,kozelébe se mennék,sot ha van gyereke sose hagyd vele kettesben az ilyen bármire képes,azért ami jár neki...
2018. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Gyereked*
2018. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

legközelebbi hazalátogatásnál küldj el mindenkit a búsban


jó nagy pojácák a szüleid is, hogy az élősködő takonytól ezt eltűrték


bónuszként intézd el hogy szakítson vele a csaj :)

2018. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan egy ember... Szakitsd meg a csaladdal a kapcdolatot. Majd keresnek ha tenyleg hianyzol..
2018. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem csak a bátyád, hanem a szüleid is gusztustalanok. Miért nem állítják le? Vagy nekik mindegy, hogy a bátyád miket hazudozik rólad? A családi béke érdekében komolyan eltűrik, hogy ő ilyeneket terjesszen rólad? A szüleid semmivel sem jobbak/okosabbak a bátyádnál.

Szakítsd meg velük a kapcsolatot, a bátyádat meg jelentsd fel a francba. Teljesen megérdemli. Ne hagyd magad. Ha látja, hogy bizony lesz következménye annak, amit csinál, akkor majd visszavesz magából.

2018. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szar testvér
2018. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Feljelentetted azóta?
2022. máj. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!