Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet az ellen tenni ha a...

Mit lehet az ellen tenni ha a nővérem folyton bejön a szobámba túrkálni a cuccaim között?

Figyelt kérdés
17 éves, én 15
2018. jan. 17. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Jelentsd fel a kerületi főispánnál.
2018. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha fiú vagy, akkor közöld vele, hogy ez nem normális. Ő se örülne, ha mondjuk az öccse a fehérneműinél matatna. Ha lány vagy, akkor meg szimplán kérd meg, hogy fejezze be, mert téged ez zavar. Egyikőtök se kisgyerek már, ezt meg lehet beszélni értelmesen.
2018. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Honnan tudod , hogy bemegy?
2018. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
85%
Szerelj zárat az ajtóra. Mellesleg olykor turkálj te is az ő cuccai között, lehet hogy akkor már nem lesz neki akkora buli.
2018. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rejts el itt-ott néhány élesített egérfogót. :)
2018. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

3. válaszoló kérdése jogos! :D

Ha látod, hogy bemegy, akkor mi a ...-szér' nem szólsz rá? :D

2018. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszeld meg normalisan vele, ha nem hat, kerd meg szuleidet hogy rakjanak zarat az ajtora vagy beszeljenek el a kedves noverkeddel es vilagositsak fel a maganeletnek a jelenteserol.
2018. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Veszel 1000forintért egy reteszt és egy lakatot, és felszereled az ajtódra.
2018. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi a rák az a "túrkálás"?
2018. jan. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van.... a hugom állandóan bejár a szobámba, és turkál a cuccaim között, lenyúlja, ami éppen kell neki. Persze ha rákérdezek, mindent tagad. Volt h alig volt már tiszta bugyim, mert ő lusta volt kimosni a magáét, felhúzta hát az enyéimet, a szennyesben találtam meg az összeset. Egy ideig nem csináltam mást, csak szóltam neki érte. Akkor telt be a pohár, amikor egyik este megjött a menzeszem, és bár tudtam, hogy van még egy doboz tampon a táskámban, sehol sem találtam. Na hát kiderült, hogy a drága tesókám lenyúlta, de persze nem szólt róla. Anyunak kellett kocsival elmennie a legközelebbi éjjel-nappaliba este 10-kor venni egyet.

Akkor nagyon kiakadtam, és csináltam az egyetlen zárható szekrényembe egy üres polcot. Azóta oda pakolok be mindent, amit lenyúlhat, és bezárom, ha nem vagyok otthon. Sajnos a szobámat nem tudom bezárni, mivel oda nyílik a fürdőszoba. Baromi idegesítő helyzet, az biztos.

2018. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!