Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Joggal vagyok szomoru, ha par...

Joggal vagyok szomoru, ha par butor miatt kitor a veszekedes?

Figyelt kérdés
Ket eve egy kis lyukban elunk a parommal,pedig testveremnek uresen all a nagy szobaja,es azota mar 3 haza is lett,most meg kitort a balhe,mert parom rakerdett,hogy miert nem kapjukmeg az o regi szobajat,nagy veszekedes,hogy en nem erdemeltem ki ezt a szobat,csak bekoltozom,meg neki sirni kellene neki emiatt,mert az o draga butorai at kerulnek egy kis szobaba,ugy erzem neki a butorai a fontosak nem az hogy ne egy lyukba eljen a tesvere,jol latom a helyzetet?minek ekkora veszekedes,hozza se nyulunk a butoraihoz,csak egy kis szobaba lesznek atvive,ennyit nem erdemlek neg,hiba vagyok a testvere,pedig ram mindig szamithatott mindenben,de evvel sem erdemeltem ki a szobat,megy a veszekedes folyamatosan,ahelyett hogy bekesen megoldananj a helyzetet

2018. febr. 9. 02:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem a bútorokról van szó, hanem arról, hogy nem akar titeket magához költöztetni. Amihez joga van. Ne haragudj, de én se azért vennék nagy lakást, hogy az életképtelen testvéremet meg a csaját/pasijár kerülgethessem... Szedjétek össze magatokat, a világban végtelen a lehetőség, csak akarni kell. A sültgalamb nem fog a szátokba repülni.
2018. febr. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Salx Narval ***** válasza:
96%
Nekem nem egészen tiszta, hogy kinek a lakásában és kinek a tulajdonában lévő szobákon folyik a vita. Az, hogy a testvérednek 3 háza van szerintem nem tartozik ide, az az övé. Szomorkodni persze lehet de ,hogy igazad van e ahhoz tudnom kellene a részleteket is.
2018. febr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem hozza akarunk koltozzni,felreertesrol van szo,beteg edesanyam miatt nem koltozhetunk el otthonrol parommal,a szuloi hazambol es csak arrol lenne szo hogy nem egy lyukba legyunk,hanem a regi szobajaba,amit mar nem is hasznal,es a butorai sem kellenek,csak arrol lenne szo,hogy az o par butora menne a mi szobankba az o hon szeretett butorai meg husz meterrel odebb lennenek a mi regi szobankba,pusztan egy szobacsererol lenne szo,nem az o hazaba koltozesrol meg ilyenekrol
2018. febr. 9. 06:07
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
A hiba ott esett hogy " a párom rákérdezett". Miért a párod, miért nem te? Nekem is hiába ugrálna a tesóm aktuális csaja/bikája...a hangnem is érdekelne hogy milyen volt ez a "rákérdezés".
2018. febr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az en tudtom nelkul irt neki,holott meg volt beszelve,hogy jo nekunk ott ahol vagyunk,csak egy normalis,kerdes volt
2018. febr. 9. 06:56
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ha jól értem anyukádat ápolod a pároddal, a régi családi házatokban laktok és arról lenne szó,hogy a tesód régi gyerekszobájába költöznétek át, mert az nagyobb?

Ilyen esetben szerintem jogos a kérésetek,ha nem is lakik otthon, elköltözött,akkor miért ne mehetnétek ti abba a szobába,ha az nagyobb?

Ennyi erővel ,hogy ti ápoljátok az anyukát, ő meg nem, elhúzott..

Én megbeszélném vele személyesen és megkérném rá,hogy engedje meg, nektek könnyebb lenne.

2018. febr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanam hogy fele idoben apolja a sajat anyjat mert "közös". Attól függően hogy ki vette a régi gyerekszobajaba a butorokat, ha a szülök, akkor max anyuka döntheti el ki mehet a szobába. Ha az anyjárol nem gondoskodik meg se kérdezném szabad e a szobája.
2018. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Akkor itt arról van szó hogy a palid veri magát! Levelet ír? Miért nem felhívja? Ez nem feltételez jó kapcsolatot a párod meg a tesód között.Ezt az egész szobacserét a palid erőlteti hisz megbeszéltétek hogy "jó nektek itt" erre a megkérdezésed nélkül elkezd intézkedni. Ott a hiba, az előző válaszom ezzel kezdődik...
2018. febr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Elsőre olyan érzésem van, hogy ez megint a "gonosz, külföldön meggazdagodott tesó vs. szegény, jószívű tesó" kamukérdés.
2018. febr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

költözzetek el.

miért nem lehet?

2018. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!