Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért azzal fenyegetőzik a...

Miért azzal fenyegetőzik a tesóm, hogy tökön rúg?

Figyelt kérdés

17 éves a húgom, 3 évvel fiatalabb, mint én. Sokszor szoktunk verekedni, és legtöbbször azzal fenyegetőzik ilyenkor, hogy tökön rúg. Nemtudom, hogy miért ezzel fenyeget, pedig eddig még egyszer sem tette meg szerencsére.

Más is fenyegette már meg ezzel a tesóját vagy fenyegetett-e már meg ezzel a tesód, vagy csak egyedi eset ez nálunk?



2018. febr. 9. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Szóval húsz éves férfi létére verekszel egy nővel? Én is tökön rúgnálak...
2018. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Énis pont ezt akartam mondani. Te 20, a húgod 17, és verekedtek? Viccből? Vagy igazából is? Mert ha az utóbbi, akkor vonjátok be a szülők segítségét...


Mi is rossz tesók vagyunk hárman, talán 13-14 éves lehetett a legnagyobb testvér mire abbahagytuk a verekedést.


Egyébként szerintem azért mondja, hogy tökön rúg, mert egy férfit így a legkönyebb leteperni/legyőzni. Meg ugye iszonyat fájdalmas.

2018. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem szoktunk verekedni, csak régebben és viccből így birkózni szóval nem verekedni
2018. febr. 9. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
"Sokszor szoktunk verekedni, és legtöbbször azzal fenyegetőzik ilyenkor, hogy tökön rúg" Ebből nagyon nem igy lehetett érteni.. És úgy jött le mintha a mai napig vernéd a húgodat.
2018. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Én szívesen tökön rúglak :)
2018. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5 válaazolo Hát miért rugnád tökön... biztos nem jo érzès bár Kicsit vicces Xdxd 12/f
2018. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem már tökön is rúgott a hugom igen legyőzött de Csak mert övön alul ütött Ugyhogy Az nem ért Xdxd 19 f ő 15
2018. márc. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rád van gerjedve biztos.
2018. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
Nem semmi gerjedes Nincs benne szerinten
2018. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!