Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A barátnőm 18 éves, az öccse...

A barátnőm 18 éves, az öccse pedig 14. Nagyon jóban vannak. Viszont nemtudom, hogy elmenjek e emellett a dolog mellett?

Figyelt kérdés
Sokszor van náluk az, hogy az egyikőjük zuhanyzik, mondjuk a barátnőm, az öccse pedig bent ül, és beszélgetnek. Nekem ez nagyon furcsa, kicsit bizar is, igaz nekem nincs tesóm nem tudom átélni. Normális, hogy egy kicsit zavar engem? Vagy engedjem el, mert ez tesók között természetes?

2018. febr. 11. 22:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem természetes!
2018. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem mondanám hogy természetes főleg hogy a fiúban ennyi idősen háborognak a hormonok, de vannak olyan családok ahol ez elfogadott. Ha ezt szokták meg akkor nekik persze hogy normális.
2018. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
85%
Nevelès kèrdèse. Èn is egyke vagyok, nekem furi lenne de nekik lehet nem az :)
2018. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
42%
A vicc az egeszben hogy oke ez tenyleg nem egy normalis dolog sokaknak. Nekem sem. De szanalmas hogy igazabol (nem kell bevallani..) azert zavar ez teged mert birtoklo vagy es nem akarod hogy a csajodat mas is megnezze puceran. Magyaran olyan mintha a testet is birtokolnad mint egy targyat. Nos ez nem megcsalas amit csinal. Nem egbe kialto bun. Fogadd el vagy szakits. Ez van.
2018. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Szóval úgy gondolod, hogy ez egy józan ész által egyértelműen elutasítandó féltékenység? Elgondolkodtattál. Dehát mégis az öccse. Meg hát könyörgöm. 19 éves vagyok. Miért lennék féltékeny a barátnőm 14 éves öccsére? 😂😂
2018. febr. 11. 23:19
 6/47 anonim ***** válasza:
91%

Van zuhanyfüggöny, amin nem látni át? Csak akkor megy be, amikor már bent van a zuhanyfüggöny mögött (már ha van), vagy hamarabb?

Igaz, nekem húgom van, emiatt lehet kicsit más, de ugyanennyi a korkülönbség, és mi is szoktuk ezt csinálni. Mondjuk nálunk van függöny, amin nem lehet átlátni, plusz csak akkor megyek be, amikor már bent van, illetve szól amikor kész van, és kimegyek, nem szoktuk egymást meztelenül látni. Nem mindig vagyok bent, csak ha kérdezi, hogy bemegyek-e beszélgetni, ilyenkor általában elmondja a nagy titkait úgymond, hogy ki tetszik neki meg hasonlók, tök közel kerülünk ilyenkor egymáshoz. Viszont ha látni is kéne egymást meztelenül, nem csinálnánk az biztos. 18/l

2018. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%

Hát őszintén tényleg furcsa kicsit, de szerintem nem annyira vészes a helyzet. Engem egyik nővérem sem zavarna bent zuhanyzás közben,ha valaki épp epilál vagy fogatmos vagy ilyesmi és fontos illetve sürgős,gond nélkül bejöhet bármikor,de mi mind lányok vagyunk.

Ha ennyire jó köztük a kapcsolat,lehet nem vészes.

2018. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit fura, de egy csaladban, ha meg van szokva a meztelenseg, akkor nekik ez termeszetes, nincs benne semmi perverzio, hiszen valoszinuleg igy nottek fel, hogy normalis egymast meztelenul latni.
2018. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
93%
Vannak cssaládok ahol ez normális,mert ebben nőttek fel,az viszont fura h van aki ebből arra következtet h van tesók közt bármi is,olyan dolog,de aki ilyet feltételez ott van vmi gebasz a fejben..
2018. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%
Egy kicsit én is furcsállnám, de mondjuk, nekem nekem nincs lánytestvérem.
2018. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!