Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha az öcsém...

Mit tegyek, ha az öcsém tetteti a betegséget?

Figyelt kérdés

Náthával meg lázzal 2 hete otthon van, szerintem már a legelső héten meggyógyult, láza is csak egyszer volt 37,7-el, ez még nem is egészen láz. Tegnap beszéltem a barátnőmmel, mert egy hétig itt lesz, és hallottam az öcsémen,hogy erölteti a köhögést. Amúgy 8 éves fiú. Bementem hozzá, hogy fejezze be, mert nem igazi köhögés, és, hogy ne köhögtesse magát, mert az nem tesz jót a tüdejének. Tegnap este visszamondta az anyámnak, ő meg rámförmedt. 1 órája ment el anyám, amíg itt volt anya, addig az ágyban feküdt, de ahogy elment, elkezdett nadrág és zokni nélkül szaladgálni, meg videózni, zeng tőle az egész ház, meg az orrát is csak akkor fújja, mikor az anyja halja, llázas is egy hete volt. Jövő héten is itthon lesz, mert az anyja előtt úgy tesz, mintha tényleg beteg lenni. Nem hibáztatom anyát, mert öcsi jó színész... Jövő héten azért nem akarom, hogy itthon legyen, mert egy 8 évesnek suliban van a helye! Minden nap beszélek az osztályfőnökkel, mert addig amíg anya nem ér rá, segítek neki tanulni. Most a j-ly-t veszik, és fontos dolgokról nem nagyon szeretném, ha lemaradna. Egyébként nagyon szeretem az öcsém.

Mit tegyek?

21/F



2018. febr. 22. 15:45
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*hallja,láza
2018. febr. 22. 15:52
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, hogy tetteti, én is 2 hete vagyok náthás és bizony néha erőlködnöm kell, hogy feljöjjön a váladék ha köhögök. Lázam csak első nap volt, illetve hőemelkedés, mégis elég ramatyul vagyok.
2018. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a telefonnal, hogy öcséd hogy viselkedik, amikor nincs otthon anyukád. De nem hiszem, hogy egy 21 évesnek ilyen kérdésben segíteni kell.
2018. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Orvos nem látja azt a gyereket? Nem ad 3 hétre igazolást bemondásra! És ki van vele otthon?
2018. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%
21 évesen nincs saját életed? Amugy meg az összes ilyen 8 éves sztorit ugyan az a kamuiro teszi ki kisérteties a szövegegyezés itt is...
2018. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Attól ne félj, hogy lemarad a suliban, ha te foglalkozol vele otthon személyre szabottan.
2018. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy szinleli, mivel Minecraftozni meg GTA V-zni azt tud. Amikor meg mondom neki, hogy jöjjön pótolni, úgy csinál, mintha nem hallaná. Az orvos adott neki igazolást "bemondásra", ugyanis annó engem fejfájásra kiírt 4 napra. Az orvos nem is nézi meg a gyereket, csak felír 3 gyógyszert, és azt mondja, hogy légcsőhurut... Látom, hogy nem beteg, hiszen nem fújja az orrát, és hallom, hogy előrteti a köhögést... Váladék...olyan nincs a torkában! Hallom, amikor köhög. Mezitláb volt nadrág nélkül, most szoltam rá. Érdekes módon, mikor az anyja hazaér, mindjárt beteg lesz...
2018. febr. 22. 16:33
 8/28 A kérdező kommentje:
#5 Ne haragudj, de szerintem nem baj, ha foglalkozok az öcsémmel, és ahhoz neked semmi közöd, hogy nekem mikor mi dolgom van.
2018. febr. 22. 16:38
 9/28 A kérdező kommentje:
Én vagyok vele itthon.
2018. febr. 22. 16:39
 10/28 anonim ***** válasza:
4%

Egyszer lehet,hogy egy nagy színész

lesz belőle.Te még sohasem kamuztál semmiben sem?

2018. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!