Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a 17 éves...

Mit csináljak a 17 éves bátyámmal, aki nem hajlandó este zuhanyozni, és közös szobánk van? 16/l

Figyelt kérdés

Ő 17 éves fiú, közös szobánk van. Esténként lusta lezuhanyozni, mindig csak reggel zuhanyzik.


Egész éjjel érezni az izzadtságszagát + cigiszagot a ruháin, a haján...

Hétvégente még rosszabb, amikor hazajön eléggé ittasan, és csak bedől az ágyba (akkor meg kibírhatatlan alkoholszag van).

Hogyan tudnám rávenni, hogy este zuhanyozzon, meg cigizzen kevesebbet hogy ne legyen olyan büdös?



2018. márc. 11. 22:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem lehet szót érteni vele, látványosan fújd le a ruháit, az ágyát stb női sprayvel vagy légfrissítővel. 😁
2018. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
nagyon fontos lenne valahogy megoldanotok, hogy külön szobátok legyen... nem lehet valahogy leválasztani, vagy kialakítani?
2018. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
12%

Én is reggel zuhanyzom, de nem dohányzom. Feleségem néha megszól, ha sokat iszom, de max nyáron, nagy melegben tud rávenni, hogy este is fürödjek.

Ha engem kérdezel, akkor viseld el, vagy másik szoba lenne a megoldás, de gondolom ez nehezen kivitelezhető. De ez majd jusson eszedbe, mikor a barátoddal alszol, hogy ő is büdös lesz néha :)

2018. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
84%

De ez majd jusson eszedbe, mikor a barátoddal alszol, hogy ő is büdös lesz néha :)

Hát ez nagyon nincs igy,sok férfi igényes,az már ahol a feleség szól h szag van..

2018. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%
Az már gáz*
2018. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván nem olyanra gondolok, hogy minden este részegen/dohányszagúan dől le az ágyba, mert ezért természetes, hogy megszólja a mellette lévő. De mennyi olyan férfi van, aki még életében nem rúgott be úgy igazán, és feküdt le büdösen? :) (3. voltam)
2018. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
98%
#6: Ez igaz, de a leírás alapján, itt nem egy- egy esetről van szó, hanem "rendszerességről".
2018. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
93%
Kövezzetek meg,de én gyülölöm az alkoholt,alkesz család miatt,hát melettem ne részegedjen le vki büdösre,van önkontroll is..
2018. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
59% Voltak női lakótársaim...nemcsak férfiaknál fordul elő. Vagy lásd lánykolik.
2018. márc. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%
Rettento "egeszsegtelen", hogy egy szobaban alszotok. Foleg ennyi idosen. Nem is csoda, hogy konfliktus van belole.
2018. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!